škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ankaragücünde neler oluyor..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ankaralı arkadaşlar bu konuda sağlam bi bilgi verebilirler mi?bu haberler nedir?
http://haber.gazetevatan.com/ankaragucunde-deprem/346829/5/Spor

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
konuyla ilgili pek bir bilgim yok ama en iyi bildiğim gökçek ankaraspordan sonra ankaragücünüde mahvettti..

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;168269
konuyla ilgili pek bir bilgim yok ama en iyi bildiğim gökçek ankaraspordan sonra ankaragücünüde mahvettti..

zamanında adana spor da mahvolmuştu uzanlar felan derken şimdilerde toparlanmaya çalışıyor

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşımla konuştuk şimdi oyuncular %95 serbest kalmış yani her an küme düşebilir ankaragücü.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüh ya üzüldüm.Güzel bir takımdı, ve başarılıydı.Ayrıca Bursamın kardeş takımıydı :(
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;168355
Arkadaşımla konuştuk şimdi oyuncular %95 serbest kalmış yani her an küme düşebilir ankaragücü.
Aha! Galatasaray' ın rakiplerinden birisi elemine oldu demek ki! :rm::hanz::haha::lol:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecekondu sorumluları öper kanımca küme düşme durumu olursa :)

Çevrimdışı LiLPlayya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu rezilliğin sorumluları gecekondu grubu ve cemal aydındır. Şimdi diyeceksinizki hangi taraftar takımını bu durumlarda görmek ister. Ankaragücü takımının bildiğim 7 tane taraftar grubu var. Her grubun amigosu kendi rant ve menfaatine göre takımı çekiştiriyor. Cemal aydın efendi gecekondunun taraftarını bedava maçlara sokar. Amigolara yüzlerce kombine binlerce bilet hibe eder. Stad çevresindeki otoparkları amigolara işlettirir. Gecekondunun taraftarı bedava maçlara girer.

Son kongrede yönetim değişince ankaragücü çok karıştı. Kendi taraftarımız sanki rakip takım taraftarı gibi sürekli yönetim aleyhinde tezahüratlar yapılılıyor. Sürekli protestolar v.s. Bir patlama noktası bekliyordum. Ama bu çok ağır oldu. Çok üzüldüm. Umarım bir çıkar yol bulunur.
Bağımlılıklarım  var : içki, sigara, aşk, gerçeküstü, akıldışı ! Arada bir de nefes  alıyorum. O da fena sayılmaz...

Çevrimdışı ANTARES

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alwaysloser;168359
geçen hafta serbest kalalardı bari :D
fb yırtardı :D

Bundan once oynadigi 16 maci hukmen maglup sayip, bu 16 rakibe 3'er puan vermezler di mi?

Not: Sadece merak ettim, futbolla pek alakam yoktur, FB ile hic alakam yoktur. :)
KARGO DAHIL SATILIK DETAILING URUNLERI (TIKLAYIN)