škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favoyla karda :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kursta kendi arabanla sürüş testi yapılabiliyorumu
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;190056
yozgatta öyle valla millet kafasına göre takılıyo abi sürücü kurslarının üstüne dört beş araba görünür ama kursiyere eğitim verilecek araba bulunamaz :++::++:
:++::++::++::D nasıl iş o la:++::++:
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;190059
kursta kendi arabanla sürüş testi yapılabiliyorumu

normalde yasak ama kursun kendi arabası 91 spring olunca ve ben onu yerinden kaldırmak için çırpınınca başlarım böyle arabaya ben kendi arabamla girecem sınava dedim ufak yer herkes birbirini tanıdığından sorun olmadı hatta uygulamada arkada oturanlardan biri lan senin ehliyetin yokmu ben seni hep görüyorum arabayla diyodu:D

Alıntı yapılan: skodam_1985;190060
:++::++::++::D nasıl iş o la:++::++:

made by yozgat abi:D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;190063
normalde yasak ama kursun kendi arabası 91 spring olunca ve ben onu yerinden kaldırmak için çırpınınca başlarım böyle arabaya ben kendi arabamla girecem sınava dedim ufak yer herkes birbirini tanıdığından sorun olmadı hatta uygulamada arkada oturanlardan biri lan senin ehliyetin yokmu ben seni hep görüyorum arabayla diyodu:D

made by yozgat abi:D
yok deve artık:++::++::++::++: la ehliyeti almadan kaptırcakmışsın bide :++::++::++:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;190068
yok deve artık:++::++::++::++: la ehliyeti almadan kaptırcakmışsın bide :++::++::++:

daha neler neler var abi bunlar neki yozgat fıkra gibi şehir :++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;190069
daha neler neler var abi bunlar neki yozgat fıkra gibi şehir :++::++:
:++::++::++: fıkradanda öte :D:D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;190075
:++::++::++: fıkradanda öte :D:D

park yasak yere amcamın oğluda park etti arkasınada ben durdum dedemin arabayla o araba 06 plakaydı dedemin arabası 66 plaka onu çekmişler benim arabayı çekmemişler :D daha bunun gibi neler neler var :D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;190077
park yasak yere amcamın oğluda park etti arkasınada ben durdum dedemin arabayla o araba 06 plakaydı dedemin arabası 66 plaka onu çekmişler benim arabayı çekmemişler :D daha bunun gibi neler neler var :D
:++::++::++:  arada dedemin araba kaynadı diyosun yani :rm::rm::rm::rm::rm::rm::rm:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;190078
:++::++::++:  arada dedemin araba kaynadı diyosun yani :rm::rm::rm::rm::rm::rm::rm:

hem arabayı tanıyolar hem 66 plaka abi ben gidince fabiayı garaja bırakırım hem köy yolu arabaya yazık hemde koç gibi doğanla marea var arkaya bıçak takıp tarla bile sürerim gerekirse ben onlarla :D fabia bitek düğün olduğu günler çıkar garajdan:++::++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Ehliyet alabilmeye hak kazanabilmek için 18 yaşını bitirip 19 yaşından gün almış olmak gerekir.

Alıntı yapılan: 06lkn66;190063
normalde yasak ama kursun kendi arabası 91 spring olunca ve ben onu yerinden kaldırmak için çırpınınca başlarım böyle arabaya ben kendi arabamla girecem sınava dedim...
Sen hakikatten profesyonel şöför olamamışsın yahu!:rm::kro1:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;190134
Sen hakikatten profesyonel şöför olamamışsın yahu!:rm::kro1:

abi öyle bi araba olamaz bindim debriyaj en dipten kavrıyo neyse ilerde lambada durdum kalkacam bu sefer en yukardan kavradı yine ilerde rampada durdurdu ben yukardan kavrıyo nasılsa diye bi kaldırdım ayağımı bu sefer dibe inmiş stop etti gülüyo bide kursun hocası bir olur iki olur deli etti beni başta ortada sonda bu ne la dedim bıraktım arabayı yerine töbe bi daha binmem dedim dedemde 96 doğan var ondan önce 90 kartal vardı onları çok rahat kullanıyordum o arabada öyle yapınca bi an kendimden utandım:D

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğrudur yaa bizde bi ara 89  Broadway almıştık babam süremiyodu vallahi arbayı araba bi hopluyo bi duruyodu bide ben deneyim dedim ama ne hoplattım ne bişe şoförden şoföre değişiyo bu iş :D
SKODA FAVORIT 136L VRS