škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favoyla karda :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;190016
:++::++: sen bence bida arabayı kaçırma yanarsın gibime geliyor:++::++: yada çok kar yağdığında çıkın babanda zaten süremiyomuş sana versin tabi ehliyetinde olur valla halay çekersin favonla :D:D:D
vallaa abi tutamam kendimi kaçırırım yine gibime geliyo bende bu hız ve akrobasi hevesi oldukça bu sevda bitmez :favo1::kart:
SKODA FAVORIT 136L VRS

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;190022
vallaa abi tutamam kendimi kaçırırım yine gibime geliyo bende bu hız ve akrobasi hevesi oldukça bu sevda bitmez :favo1::kart:

cık cık cık hiç iyi şeyler değil ben çok yaptım kendimden biliyorum hiç bi anlamı olmuyo bu hareketlerin sadece yol bilgisayarında 1x.xli değerlere çıkıyorsun desemde senin kulağına bile girmeyeceğini bildiğimden söylemiyorum :++::++:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;190022
bizde öyleydik noldu 3 sene önce takla attık ne b.k oldu hiçbişey aslında olay değişikti boşverin ama gerçekten dikkatli ol al ehliyetini takıl hele bide ehliyetsizken bide kar varken aman uzak dur :) olan sana olur :) sana olmasa bile başkalarına zarar verirsin oda hiç hoş bi durum olmaz
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;190030
bizde öyleydik noldu 3 sene önce takla attık ne b.k oldu hiçbişey aslında olay değişikti boşverin ama gerçekten dikkatli ol al ehliyetini takıl hele bide ehliyetsizken bide kar varken aman uzak dur :) olan sana olur :) sana olmasa bile başkalarına zarar verirsin oda hiç hoş bi durum olmaz
ya ben bişe sorucam ben eylülün 7sinde 18 ime giriyorum birisi söyledi bana mesela ben eylülde doğdum ama temmuzda ehliyete yazılabiliyormuşum 2 ay sonrada sınavlara giriyormuşum bu doğrumudur sizce
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;190037
ya ben bişe sorucam ben eylülün 7sinde 18 ime giriyorum birisi söyledi bana mesela ben eylülde doğdum ama temmuzda ehliyete yazılabiliyormuşum 2 ay sonrada sınavlara giriyormuşum bu doğrumudur sizce
valla onu bilemiyorum ama Almanya'da 1 sene önceden erken başvurup direk 18 i ne girdiğindede araba alabiliyomuşsun 17sinde ehliyet geliyomuş :D:++: neyse

Türkiye'ye dönecek olursak öyle birşey var mı bilmiyorum şahsen:++::++: ama olabilir öyle bir söylenti var ama ne derece doğru tartışılır :D yaşamak lazım
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2011, 00:33:03 Gönderen: skodam_1985 »

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;190037

bende çok duydum sınav günü onsekizini dolduruyorsan problem olmuyo diye ama ben 6 eylül 91 doğumluyum ehliyete ocakta yazıldım doldurduktan çok sonra gerçi benim sebebim babamı ikna etmekte geciktim üniversite sınavı yüzünden ama:D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya 18 i ne girdiğin gün alabiliyomuşsun yani örneğin 1993 eylül doğumlusun 2011 eylülünde başvurabiliyomuşsun

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya bana eylülde değilde eylülden 2 ay önce başvurabiliyormuşum diye söylendi yani temmuzda başvurabiliyomuşum inşallah doğrudur yaf hemn yazılırım vallaha :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
toplam ne kadar sürüyo ehliyet alma yani sınavlar dosyalar falan ??
SKODA FAVORIT 136L VRS

06lkn66

• Ziyaretçi
hemen hemen üç buçuk ay kadardı yanlış hatırlamıyorsam ben sınavlara bile göstermelik girdiğim için pek ilgilenmedim:D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;190046
ya bana eylülde değilde eylülden 2 ay önce başvurabiliyormuşum diye söylendi yani temmuzda başvurabiliyomuşum inşallah doğrudur yaf hemn yazılırım vallaha :D
:++::++:bu kadar hevesli olma 2 sene sonra araba sürmekten bıkarsın :++::++: ondan sonrada zaten detailingci olur çıkarsın :D:D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;190048
hemen hemen üç buçuk ay kadardı yanlış hatırlamıyorsam ben sınavlara bile göstermelik girdiğim için pek ilgilenmedim:D
:++::++::++: :D herşey aslında formalite icabıydı diyosun yani:++:

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;190050
:++::++::++: :D herşey aslında formalite icabıydı diyosun yani:++:

abi yozgattan aldım ehliyeti sadece bi kere gittim sürücü kursuna oda dosyayı vermek için sınav kartıma kadar kurs sahibi tanıdıktı sağolsun o getirdi sınava kendi arabamla gittim direksiyon sınavına fabiayla girdim:D

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;190051
abi yozgattan aldım ehliyeti sadece bi kere gittim sürücü kursuna oda dosyayı vermek için sınav kartıma kadar kurs sahibi tanıdıktı sağolsun o getirdi sınava kendi arabamla gittim direksiyon sınavına fabiayla girdim:D
:++::++: vay be :D:D:D valla ben dedim hiç karışmayın ortalığı daha çok b.k edersiniz demiştim hiç sürücü adayı gibi değildim senin gibiydim bende:++::++: ama senin baya acayip olmuş :D:D

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: skodam_1985;190053
:++::++: vay be :D:D:D valla ben dedim hiç karışmayın ortalığı daha çok b.k edersiniz demiştim hiç sürücü adayı gibi değildim senin gibiydim bende:++::++: ama senin baya acayip olmuş :D:D

yozgatta öyle valla millet kafasına göre takılıyo abi sürücü kurslarının üstüne dört beş araba görünür ama kursiyere eğitim verilecek araba bulunamaz :++::++: