škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

YENİ FABIA ma KAVUŞTUMMM...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HALKOYUNCU

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sonunda dun oglen fabıa 1.2 dınamık aracımı aldım:++:super...Allahım herkesle beraber banada kazasız belasız kullanmayı nasıp etsın...
Fakat tek canımı sıkan olay bayıden aracımı teslım alırken aracın etrafını dolastım baktımkı arka tamponda kucuuk 3 tane rutuş var..ben boyle kabul etmem dedım..:bnn:orayı ısaretleyıp kazıdılar tekrar boya yaptılar..fakat aracın rengıyle boyanan yer arasında daglar kadar fark var cok canımı sıktı bu olay..servıs renk farklı olursa gelın pasta cıla yapalım dedı fakat ben tamponun degısmesını talep edıcem....ayrıca ısın komık tarafı aracı tanıtıp teslım edecek olan ustanın bana cevabı sız de yapabılırdınız ......sız yapsanız gozunuze batmazdı:++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Al işte böyle servislerimiz var bizim ben olsam kesinlikle teslim almazdım zaten arabalar mumlanmış bir şekilde geliyor kaporta bölümü beyaz folyo ile sarılı olur ki büyük ihtimal onların işidir bu . .

Neyse aracınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler renk olarak ne seçtiniz peki?

Çevrimdışı HALKOYUNCU

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şeker beyazı  resımlerını cekıp koyucam...su tamponu halledeyımde yarın ........orjınal halıne getırmezlerse kıyamet kopar...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HALKOYUNCU;157564
Şeker beyazı resımlerını cekıp koyucam...su tamponu halledeyımde yarın ........orjınal halıne getırmezlerse kıyamet kopar...

Bir kere tamponu boyatınca arabanız "boyalı" olarak geçicek ve değer kaybı yaşayacaksınız satarkende bence teslim almayın derim illaki ellerinde başka beyaz 1.2 vardır.Sadece biraz zorlamanız lazım ruhsat işlemleri yenilenicek şasi numarası vs ama dediğim gibi keşke teslim almasaydınız. .

Çevrimdışı HALKOYUNCU

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tamponun boya ölçumune  gırmedıgını soyledıler...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın:ok:
Ambiante dinamik güzel bir tercih.Servislerdende genel olarak memnun değiliz zaten.

Bu arada bir arabanın tamponu isterse 100 kere boyansın değişsin araba değer kaybetmez:)

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun, niye boyalı araba alıyorsunuz ki? Ben olsam kesinlikle almazdim.Veyahut o hataya karşılık aksesuar talep ederdim ;)

Kazasiz sürüşler dilerim, foto bekliyoruz :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kazasız belasız sürüşler ama ben olsaydım teslim almazdım bunu bil :)
yine de hayırlı olsun güzel bir araç keyif alırsın inşallah, kartel korumayı naptın o kadar söyledim :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nasıl yani hocam sıfır araç aldınız ve servis tamponu çizik içinde teslim etti siz fark edincede birde boyayıp mı verdiler sizde sıfır aracınız boyanıp teslim edilmesini kabul ettiniz tebrikler ben olsam aracı değiştimedikleri sürece kesinlikle teslim almazdım işe bak ya sıfır araç alacam servis boyayıp verecek bana sıfır araç almamın ne anlamı kaldıki ayrıca satarken tamponlarda boyaya bakılır ama çok umursanmaz uyanık bir alıcı sırf bu yüzden fiyat kırmaya kalkacaktır bilginize
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biz bu tarz bir araç olduğu zaman hemen doğuşla irtibata geçip indirim alıyoruz araca ve müşteriye bunu baştan söylüyoruz.Kabul ederse indirimini uygulayıp gereken yerleri rötuşlayıp teslim ediyoruz.Kabul etmezse sorunsuz araç veriyoruz yada kaporasını geri iade ediyoruz.Bu arada hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız binmeniz dileğiyle.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Yoksa dün Yüce'de bi arabanın arka tamponunu yetkililerle birlikte inceleyen siz miydiniz???

:hmm:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;157619
Yoksa dün Yüce'de bi arabanın arka tamponunu yetkililerle birlikte inceleyen siz miydiniz???

:hmm:

Yok İnanç bey VW'de :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mygokhan;157637
Yok İnanç bey VW'de :D

Ha, onu biliyorum canım ;)

Ben HALKOYUNCU için yazmıştım ama alıntı yapmayı unutmuşum...

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.yerinizde olsam o arabarayı almazdım tampon değişirsede kayıtlarda tampon değişti olarak gözükcek daha fena :) ama illada alırım diyosanız ya ekstra bişeyler isteyin yada paradan düşün.sonuçta kusurlu bişey alıyosunuz.