škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

20.000 TL Üst Limitli Bayan İçin Otomatik Araba

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet abilerim dostlarım 20 bin tl üst limitli modelli az km si olan modelli otomatik bir araba arıyoruz annem için.Araba fazla kullanılmayacak kısa mesafe günde 15 km civarında bir yol yapıcak o yüzden dizel pek gerekli değil.

Büyük bir arabada istemiyoruz işte getz gibi polo gibi B segmenti bir araç arıyoruz :)

Önerileri bekliyorum:ok:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
grande punto 1.4 fire dualagic tam aradığınız bir araba ama fiyatına tam bilmiyorum.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Peugeot 206 XR BVA verelim, 2000 model 20Bin km. de değişen-kaza-boya yok.Kapalı garaj arabası, annemin aracı. Triger seti 1 ay önce değişti yıllık bakım ile birlikte 820TL verildi, yetkili serviste yaptırıldı... Düşünürseniz...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlgin için sağol ama berker abi modelli bir araba arıyoruz 2005 modelden aşağı olmaması lazım :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
az yakan bir motor detaylı bilgiyi hatta istemediğin kadar bilgiyi grandepuntotr adresinden bulabilirsin senin için kısa bir araştırma yaptım yorumlar aşağıda:

Punto evo 1.4 77 dualogic Alalı 1 hafta Olmadı. Depoyu Fuledik 170  TL ye. 125 Km gittik Fulledik 8 Litre 30 TL. Şimdi 365 Km de araç Depo  Yarıda. 240 Krş a Geliyo 1 km si.

Punto 1.4 Fire dualogic vites ile  şehiriçi(trafikte)+şehirlerarası(100km sabit hız) yol gidince 220 kuruş  yakıyor. Gerisini siz hesap edin sırf şehirlerarasında tahminim 200 ün  altına iner,...

Benim Aracım 1 ay oldu alalı 104 TL Full'ledim Opetten ortalama  yakıt tüketimi 7.8 Lt toplam Km. 470 KM. şehiriçi. aracım 1.4 fire  dynamic dualogic

2 hafta evvel İstanbul Ankara arası gittim.sabit 120 km civarı gidiş  geliş ortalaması km de 195 kuruş yaktı.arada Beypazarına uğradım.1200  km civarında yolculuk yapmış oldum.Benzinli bir araba için..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 270 e kadar razıyım otomatik ve annem kullanıcak :D

2 elde pek göremedim ama bu son kasa mı evo olan?

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Mits. Colt düşünebilirsiniz.20 bine kadar ikinci el otomatiği bulunabilir. Yakıt tüketimi açısından ekonomik bir araçtır. Kuzenim 2010 modelini henüz aldı ve deneme fırsatım oldu, tavsiye ederim.

Çevrimdışı ahmetarslan81

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
benım megane hb 2004 model cam tavan triptonık sanzuman far sensoru yagmur sensoru bayandan aldım 1 parca degısenı var 100000 km de 6 lı cd degıstırıcı cruıze control mercek far hersey var 20 500 nakıte verırırım sıkısıgım dusunursen arayabılırsın 0 530 326 30 70

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;139277
Sanırım bunu alıcaz bakalım . .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-hyundai-getz-bayandan-otomatik-boyasiz-7250-km-de-getz-29483313/detay

Abov, adam ne sanat yapmış; baktırmadan ettirmeden alınır bu poz ile.:++:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SEAHAWK;139280
Abov, adam ne sanat yapmış; baktırmadan ettirmeden alınır bu poz ile.:++:

:+1:

arka plan yapasım geldi:++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok canım o kadarda şey değil heralde km si az bakalım kesin karara varsın ahalide ufak bi pazarlık yaparız sanırım :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güvenlik de aramayın :)
bir de bu benzlinli ve otomatikler çok yakıyor diye duydum