škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

roomster sahibi oldum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alaysa61;125121
arkadaşlar bende perşembe günü ani bir şekilde karar vererek öğlenden sonra bursa bozkurt otonun elinde var olan roomster dinamik 1.2 70 bg cam tavan+jant lı olanı hemen parayı yatırıp dün 17.00 de teslim aldım bugün 50 km kullandım ve motorun kişisel beklentiye göre değişir tabi ama bana yettiğini düşündüm önceki arabam 1.4 75 bg 1998 kangoo ydu ve bana aynı geldiler tabi bize mecbur kalıp 1.2 motoru tercih ettiren vergileri fırlatanlar utansın aslında ama tabi bana yeter diyorum artık hayırlısı araba hakkında kullananlar bilgi verirse sevinirim şimdiden teşekkürler

Showroomdaki kırmızı aracı aldınız sanırım :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alaysa61;125121
arkadaşlar bende perşembe günü ani bir şekilde karar vererek öğlenden sonra bursa bozkurt otonun elinde var olan roomster dinamik 1.2 70 bg cam tavan+jant lı olanı hemen parayı yatırıp dün 17.00 de teslim aldım bugün 50 km kullandım ve motorun kişisel beklentiye göre değişir tabi ama bana yettiğini düşündüm önceki arabam 1.4 75 bg 1998 kangoo ydu ve bana aynı geldiler tabi bize mecbur kalıp 1.2 motoru tercih ettiren vergileri fırlatanlar utansın aslında ama tabi bana yeter diyorum artık hayırlısı araba hakkında kullananlar bilgi verirse sevinirim şimdiden teşekkürler
Hayırlı olsun, kazasız , belasız kullanmanı dilerim. Memnun kalırsın, ilk başlarda biraz kullanımda yadırgamalar olacaktır, kafana takama.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı razor10

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlu uğurlu olsun. allah kaza bela göstermesin..

Çevrimdışı alaysa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sağolun ilk aldığımda baya yadırgadım sonuçta önceki arabam 12 yaşında bir arabaydı ve bu da ilk sıfır arabam o yüzden alıp eve gelene kadar heyecan bastı evet showroom da ki kırmızıyı aldım kafamda çok fazla donanım derdi yoktu tek derdim maliyetti işte o yüzden rahat tercih ettim yani ben özelliklerinden memnunum şimdilik tabii beklenti meselesi diimi yani önceki arabamda hidr direksiyon bile yoktu yani o yüzden bana baya lüks oldu yani hepsi götürüyo sunuçta yawww

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alaysa61;125138
sağolun ilk aldığımda baya yadırgadım sonuçta önceki arabam 12 yaşında bir arabaydı ve bu da ilk sıfır arabam o yüzden alıp eve gelene kadar heyecan bastı evet showroom da ki kırmızıyı aldım kafamda çok fazla donanım derdi yoktu tek derdim maliyetti işte o yüzden rahat tercih ettim yani ben özelliklerinden memnunum şimdilik tabii beklenti meselesi diimi yani önceki arabamda hidr direksiyon bile yoktu yani o yüzden bana baya lüks oldu yani hepsi götürüyo sunuçta yawww

Donanım nedir aracınızdaki? Fotoğraf eklerseniz seviniriz..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
beklentiler önemli dediğiniz gibi ben de 1.2 kullanıcısıyım ve gayette memnunum tüp verileri dizelle yarışır durumda azilen düşünebilirsiniz +++ekonomi yapmış olursunuz gayet uyumlu bir araçtır bilgnize

Çevrimdışı serdalpolat44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kardeş...güle güle kullan...

Çevrimdışı ÇağrıF

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Çevrimdışı roomster.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni, Roomster çok pahalı olacağa benziyor 1.2 tsi 42000 tl nin üstünde ise dizel...

http://www.skoda.com.tr/new/fiyatlistesi.asp?islem=fiyatlar&KatID=12
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Style 1.2 TSI 105 HP 33.990
diyor. scout modeli 42000 üzerinde.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı roomster.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
style modeli için 33.990 scout donanımı comfort la aynı değil mi?Ona dayanarak demiştim :)
[SIGPIC][/SIGPIC]