škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Genel Sohbet / Hızlı Soru-Cevap

HasanK · 2410 · 1027294

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 97has;272224
Valla ev okul arasının yakın olması iyi bişey..Sırtımda 10 kiloluk çanta var ama evle uzaklığım 15 dakka.. :D

okulla aram 15 km fln.:) sağolsun ufak sehrımın buyuk servıscılerı 15 dkda oradayım :)

Alıntı yapılan: kadir_;272213
Valla sabah 7 de çıkıyorum 12:30 a kadar okul sonra beykozda-zincirlikuyuya akşam 6 ya kadar etüt orda çık 1 saat otobüs bekle ki bı kıçlık yer bulasın daha sonra köprüde gişe trafiği kavacıkta tekrar otobüs bekle eve gelene kadar 8 oluyor ve direk iptalim bi yerimi kıpırdatamıyorum :D

okadar yogun olmamakla bırlıkte aynı seylerı cekıyorum.bılsemkı sonunda bısey olmayacak hıc ugrasmam.ama bıseyler yapabılme ugruna mecburuz.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ayda 600 Lira. En baz versiyonu için geçerlidir,Zamanında Actyon Sports bakmıştık 35.000 Lira civarı demişti 0 Km'ye.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar ramazan ayında aldığım pideyi rastgele tarttığım da eksik gramaj yüzünden şikayet etmiştim belediyeye fırınları,ama fırnları denetleyecek belediye vurduymaz davranınca buraya yazdım yani mynet'e o da anca bugün yayınlamışlar.
bende belediyeye yayınlaan bu haberi mail olarak attım bakalım faydası olacak mı.
http://yurthaber.mynet.com/sikayet/detay/mugla/firinlar-denetlenmiyor/6371
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
günaydın denir ona....Ramazan bitmiş kurban gelecek daha yeni mi yayınlıyorlar... Bu ülkede çoğu şey çok yavaş.. :(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şöyle bir cihaz almıştım uzun zaman oldu yeni buldum ama kullanmamıştım.şimdi buldum ama bu pili taktığımızda test cihazını yani kırmızı mı yanması gerekiyor dolu olduğunda yeşilmi yanması gerekiyor.dün denedim kırmızı  yandı şarz olan bile baktığımızda.
http://www.51ev.org/product-Battery-Testers/295787/Battery-Tester.html

Çevrimdışı Emre Diker

• Yeni Üye
  • *
  • TÜRK
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 97has;269223
Bizde okulluyuz ama uğrarız arada bir..Bekliyorum okulluları....:wnk:

Ben de okulluyum ve inşallah bu sene liseyi bitirip üniversiteye gideceğim. Tüm okulluları bekliyorum tanışmaya. :+1:
Emre Diker

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar çıplak gösteren gözlük diye bişi okudum bu gerçekten doğrumudur eğer doğruysa bu gözlük piyasada satılıyor ve üstelik bu gözlükten kayıtta yapılıyormuş bunu yasaklamak gerekmez mi,böyle saçmalık olurmu,nettede rahatlık dolaşım sağlanabiliyormuş.İnanmak istemiyorum umarım yalandır.

Çevrimdışı 19tumen

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;274962
Arkadaşlar çıplak gösteren gözlük diye bişi okudum bu gerçekten doğrumudur eğer doğruysa bu gözlük piyasada satılıyor ve üstelik bu gözlükten kayıtta yapılıyormuş bunu yasaklamak gerekmez mi,böyle saçmalık olurmu,nettede rahatlık dolaşım sağlanabiliyormuş.İnanmak istemiyorum umarım yalandır.

Gözlük sadece internet geyiği, ama şöyle de bir durum var: X-ray gibi, elbise içindeki vucut ısısı ile ten rengini açığa çıkaran mercek ve lens teknolojisi olduğu kesin.

Külliyen yalan diyemeyiz, bununla ilgili geçmişte bir araştırma yapmıştım (kendi çapımda) imkansız değil, ışık fotonlarının insan gözüne görünen yansıma biçimi ile,daha düşük ışın fotonlarını yakalayabilen ve ayrıştıran bir mercek üzerine nasa nın Ar-ge çalışmaları yaptığını duymuşluğum var. Japonlar daha erken davranarak, Video kameralara sadece koyu renk (siyah ve tonları) giysilerin ışığını kırıp,arkasındaki vucut rengini belli eden bir mercek geliştirdiler. (tabi insan zenci,esmer olursa şimdilik bir işe yaramıyor :++:) beyaz tenli olmalı.

X-Ray kullanmadan bu tip,görüntü almalara yaklaştı bilim dünyası ama, HD olarak ne zaman montun ya da kot pantolonun içini gösterir orası artık Etik kurallara göre belirlenir :D

NOT: Günümüzde bu sorun X-ray kullanılıp,hallediliyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şahsen ben görünmek istemem o gözlüklerle:++::knp:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bedava site sahibi olmak istiyorum ve bu tarz yazılar mailler alıyorum sizce bunun bi mahsuru varmıdır,sağlıklı olur mu?

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar evli cocuklu sayınız cok oldugundan sizlere soruyorm bir arkadaşımın megane2 aracı var koltuk arkasındaki ceplerden yokmus bu koltuk arkasına asmak için cırtlı cep gibi şeyler varmış nerelerden buluruz istanbul içinde? yada güvenilir bi site varmı alabileceğimz
cevaplarınz için teşekkürler konu açıp gereksiz yer kaplamak istemedim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: SekoLive;276261
arkadaşlar evli cocuklu sayınız cok oldugundan sizlere soruyorm bir arkadaşımın megane2 aracı var koltuk arkasındaki ceplerden yokmus bu koltuk arkasına asmak için cırtlı cep gibi şeyler varmış nerelerden buluruz istanbul içinde? yada güvenilir bi site varmı alabileceğimz
cevaplarınz için teşekkürler konu açıp gereksiz yer kaplamak istemedim.

Hepsiburada sitesinde Automix vb. markaların ürünleri vardı...