škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bolero yerine bu olurmu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
octavia'ya felan birebir uyuyor muhtemelen suberb ede uyar tahminimce. arabanın garantisi olmasa bende düşünürdüm

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cihaz çok güzel görünüyor gerçekten ama MIB sistemlerde araçla ilgili bir sürü özelleştirme üniteden yapılıyor. Acaba o araç ayarları da android sisteme aktarmayı başarmışlar mı? Eğer o özellikler yok ise çoğu ayarı kaybetmiş oluyoruz.

Çevrimdışı salihank

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben aradım baya hoşuma gitti şuan ellerinde olmadığını söylediler 1 ay sonra gelicekmiş özellikle orjinal ürün olduğunu ve bütün foksiyonların çalıştığını orjinal fabrika çıkışlı bütün ayarların aktif olarak çalıştığını söylediler.

Çevrimdışı Ghokun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
7-8 inç 16:9 ekran 800 * 480 yüksek çözünürlüklü TFT LCD dokunmatik ekran
1080P Full Hd Video Play

Güzelmiş :D

Çevrimdışı SemperFi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Servis den Smartlink takilmasi ve orjinal Bolero uzerinden kullanmaniz daha mantikli.Neticede Android Auto ile Google Map uzerinden harita kullanmak daha iyi derim.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Garanti nin bozulmıcanı idda ediyorlar ama servisler asla bunu kabul etmezler bir elektronik arıza çıksın bu firma oluşucak hasarı asla gidermez bence riskli bir uygulama , Garanti bozulmasın efsane bir sistem keşke bozulmasa

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
internette biraz araştırın 1.400 civarı ürün fiyatı

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Reklama girer mi bilmiyorum ama google da corvin diye aratın derim. Orjinal ürünü ellemeden yapıyorlar. Hiç değilse stock görüntü olur, sonradan eklendiği belli olmaz.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;596923
Reklama girer mi bilmiyorum ama google da corvin diye aratın derim. Orjinal ürünü ellemeden yapıyorlar. Hiç değilse stock görüntü olur, sonradan eklendiği belli olmaz.

Siteye girdim ama elle tutulur bir bilgi yok site kurumsal değil

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla garantiyi bozduğu filan yok...

çok hoşuma gitti...

ankarada bulabilsem deneyebilirim...

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guvenxoca;596946
valla garantiyi bozduğu filan yok...

çok hoşuma gitti...

ankarada bulabilsem deneyebilirim...

Valla dostum bunun resmiyetini bilmem ama elektronik arıza verirse yapmam diyor servis neyse lütfen yaptırda bizde görek ilham olsun inşaALLAH en iyi ve en kaliteli şekilde yaptırırsın yakışır bizim makinalara hadi dört gözle bekliyoruz

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;596923

Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;596927
Siteye girdim ama elle tutulur bir bilgi yok site kurumsal değil

Corvin bana da mantıklı geliyor. İstanbul'da uygulayan yerler vardı. Aratın internette mutlaka bulursunuz.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanikoduduko;596998
Corvin bana da mantıklı geliyor. İstanbul'da uygulayan yerler vardı. Aratın internette mutlaka bulursunuz.
Vaktim olursa bu corvin ni incelicem benim eve bayağı yakın sizede bilgisini veririm