škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

oto yıkama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar size daha önce araç almaktan bahsetmiştim elimdede iyi bir nakit vardı fakat başkasının işinde çalışıp durmaktansa kendi işimi açmamın daha doğru olacağı kanağitindeyim elimde nakit 150 bin civarı var teyzemin oğluda istanbuldan sıkılmış ve gel bi iş kuralım dedi o da 150 bin nakit çıkartabilir bunun yanında 200 bin kredide alabiliriz benim aklımda bölgenin en büyük oto aksesuar yedekparça ve buharlı oto yıkama, detaylı temizlik şirketi ve oto alım satımı kurmak var ama kar getirebilecek herşey olabilir biz oturduk her konuda konuştuk bunu düşündük ama sizce zarar mı ederiz faydalı mı olur çevremiz geniş yaşım biraz genç olabilir ama yolda bi ufaklıkta var bu yüzden emin adımlar atmak istiyorum ve sanırım kafam biraz karışık. çıkmacılarla servislerle bağlantı kurdum bunun yanında belirli aksesuar ve müzik sistemleri şirketleriylede kar ortaklığı konularında görüşmelerim oldu yinede sizlere sormak istiyorum geleceği ne olur bu işlerin.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ortak yapma konusu dışında anlatılan her konu hakkında olumlu düşünüyorum.
Bu konuda da kardeşin dahi olsa illaki anlaşmazlık çıkıyor.
Çok örneklerini gördüm..
illaki ortak olunacaksa, yaptığınız işi kendi içinde ayırın.
Aksesuar yedek parça birinizin temizlik/bakım/yıkama birinizin olsun..

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: anamarina;436011
merhaba arkadaşlar size daha önce araç almaktan bahsetmiştim elimdede iyi bir nakit vardı fakat başkasının işinde çalışıp durmaktansa kendi işimi açmamın daha doğru olacağı kanağitindeyim elimde nakit 150 bin civarı var teyzemin oğluda istanbuldan sıkılmış ve gel bi iş kuralım dedi o da 150 bin nakit çıkartabilir bunun yanında 200 bin kredide alabiliriz benim aklımda bölgenin en büyük oto aksesuar yedekparça ve buharlı oto yıkama, detaylı temizlik şirketi ve oto alım satımı kurmak var ama kar getirebilecek herşey olabilir biz oturduk her konuda konuştuk bunu düşündük ama sizce zarar mı ederiz faydalı mı olur çevremiz geniş yaşım biraz genç olabilir ama yolda bi ufaklıkta var bu yüzden emin adımlar atmak istiyorum ve sanırım kafam biraz karışık. çıkmacılarla servislerle bağlantı kurdum bunun yanında belirli aksesuar ve müzik sistemleri şirketleriylede kar ortaklığı konularında görüşmelerim oldu yinede sizlere sormak istiyorum geleceği ne olur bu işlerin.

Oto yıkama detailing aksesuar alım satım kiralama hertürlü canlı işler bence mukemmel düşünmüssünüz oto yıkama kışın genellıkle yatar ama şirket bağlarsanız mükemmel olur ist. da oturuyorum yıkama dukkanı olan akrabalarım var o kadar ciddi bir mebla da bağlamadılar açıkcası ama sadece yıkama pasta cıla var cok guzelde işleri var sorduğumda keşke yerim daha buyuk olsa sıra oluyo gerı yolluyoruz dıyor ama bu işin eleman sıkıntısı oluyormuş işe baslamadan önce kadro kurmanızı onerırım ve sıra sıra açmanızı öneririm örn: yıkamayı açın 1 sezon deneyın getirisi ne oluyor kar etmıs olursanız sırasıyla alım satım kıralama vs işlerıne gırınız hayırlısı olsun umarım güzel bir işiniz olur

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracımızı emanet edebileceğimiz gerçek araba sevdalısı biri olursa aracımızı gönül rahatlığıyla emanet ederiz.
 ben ticaret yapmıyorum ama ticaret yapıpta başı yananlar işim gereği kapıma geldiğinden size tavsiyem %100 güvenebileceğiniz ortak olmadan işe başlamamanız.
alım yaptığınız insanlara çok dikkat etmeniz.
işe girerseniz şimdiden hayırlı olsun derim. allah muaffak etsin.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle ortak iş bin kere düşünülmesi gereken bir durum. nerden biliyorum benim bacanaklar bile yapamadı şimdi küsler.

araç aksesuar işinide çevremde görüyorum şahinciler, eski bmw ciler ve bazen hondacılar dışında bunlarında ufak tefek orasına burasına stikır yapıştırma ucuza cam filmi yaptırma tamponlara plastik ilavesi dışında bişi yaptıklarını görmedim. dükkan kira olacaksa zaten 10-0 yenik durumdasın. yıkamaya eleman bulamazsın, bulduğunu 3 gün elinde tutamazsın, bulduğunla yaptığın işten bi dünya laf yersin,

ama işlek bi yerde aç bi tavuk dönerci köfte kebap falan olur. nedenmi millet aç kardeşim. ama karnınıda 5 liradan fazlaya doyurmak istemiyor.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yıkama işinde çlaışan bir arkadaşım var. Doğru dürüst eleman bulamadığı için bazı günler dükkanı açamıyor bile.

Ortaklık işi ise çok sakat akraba da olsa insanı birbirine düşürür. Ben ortaklık yüzünden en iyi arkadaşlarımdan biriyle aramı bozdum mesela