škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2004 model 1.4 101 beygir fabia special almak istiyorum.

dehan · 12 · 4597

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Temiz bir fabiş varsa etrafınızda satılmak üzere, bana haber etmeniz dileği ile...

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maalesef Skodalar bir defa satıldıktan sonra genellikle alanlar tarafından tanınmadıkları ve fiyatlarının düşük olması sebebinden,  hor kullananların eline geçiyor ve kötü düruma düşüyorlar.

2010  yılında neredeyse  sıfır ayarında  çiziği bile olmayan 2005  model Fabia yı  sattıktan 2 gün sonra yeni alıcısı aramış ve  içi bile  daha sıfır kokuyor aracı çok iyi korumuşsunuz demiş ama  yine 2 hafta sonra eşinin tüm önü dağıttığını ve öyle bineceğini ve de lastiklerini yardığından da eski lastiği nereden aldığımı sormuştu.

Kısacası araç 3 hafta sonra gördüğümde  içi de dışı haşat durumda idi.

Bu sebeple aracı iyi inceleyip ona göre alınız. Çok temizini ancak forumdan veya bildiğiniz bir  kişiden alınız.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
niye özellikle special almak istediğinizi merak ettim. ayrıca bütçe ne kadar.

Çevrimdışı dehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bütçem arkadaşlar 15 ila 18 bin arası. Daha önce 2004 model 1.2 fabişim vardı, dik yollardaki bayılmaları sebebiyle sattım bir ay önce. Bir aydır bakmadığım binmediğim marka kalmadı, zevk alamadım bir türlü aklım hep fabiada...İlla elegance olması gerekmiyor. 1.4 motor 101 beygir kısmını karşılayan temiz fabialar ile ilgelenebilirim.
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2013, 18:54:58 Gönderen: dehan »

Çevrimdışı dehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bundan 3-4 ay sonra sorsaydın yada yaza doğru ben satardım kardeşim :) Ondan sordum fiyat aralığını. Ama kendi açımdan eğer görürsem haberdar ederim... Ancak son anda baktım ki Diyarbakır'daymışsın sanırım zor alır bursa istanbul civarı :) Pardon rahatsız ettim :)

Çevrimdışı dehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkürler İskender Bey. Evet diyarbakırda öğretmenim ve burada ne yazık ki pek bilinmiyor fabialar.

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Açıkcası temiz fabia bulmak zor gerçekten.Ben alırken baya bir araştırmıştım.Fabia'nın sağlamlığından ötürü bazı eller tarafından gerçekten hor kullanılıyor .Ben bayandan almıştım,temiz çıkmıştı.Bazı garaj arabaları bazen denk gelebiliyor ama.

Çevrimdışı dehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Keşke ben de sizin kadar şanslı olabilsem Emre Bey :) ama ne yazık ki kaportası sağlam olanın motoru, motoru sağlam olanın kaportası sorunlu çıkıyor. Aramaktan bir hal oldum bir aydır :)

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İkinci el araçlar her zaman risk ihtiva ediyor.En iyisi sıfır araba.Ama malum ekonomik durum çoğumuzun sıfır araba için elverişli değil.Doğal olarak bizlerde ikinci ele yöneliyoruz.Ama sağlam bir araştırma yapıldığında temiz bir araç bulunabilir.

Çevrimdışı samet tek

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım,

ancak temmuz 19'da almış olduğum fabia aracımı küçük geldiğinden dolayı satmak istiyorum.

aracı aldıktan hemen sonra triger setini ve lastikleri değiştirdim.

açıklamalarda yazmıyor ama hız sabitleyici taktırdım.

2 gün öncede ön diskler ile balataları değiştridim. km si orjinal computest'te usta aracın beynine bağlanarak beyindeki km yi çıkardı, gösterge ile aynı herhangi bir oynama bulunmuyor dedi.

işim gereği araç bana biraz küçük geliyor, roomster almayı düşünüyorum takasta olur,

link:  http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-cok-temiz-fabia-sw-1.4-101hp-137359307/detay/

tşk ler.