škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb II Laurin&Klement dönüşüm

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Agustoss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selam uzun süredir forumu takip ediyorum ancak türkiyede bu araçtan var mı bulamadım.Türkiyede Superb II L&k var mı?
ikinci sorum ise elegance bir superbi laurin klemente dönuşturmek istiyorum fakat laurin klementteki farklı parçaları bulamadım, bilen var ise resimleriyle atabilir mi.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Laurin&Klement paket, SuperB lere 2015 itibari ile geldi. Yani sadece Mk3 lerde mevcut.
Prestige donanım ve 4x4 kombinasyonu ve birkaç sticker a bakıyor temelde bu paket.
Koltukları sadece Prestige den biraz farklı sanırım. Tam gerçek deri.
Aracınız Prestige ve 4x4 değilse sadece görünüş olarak L&K çamurluk logosu almanız yetecektir. :)

Çevrimdışı Agustoss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Laurin&Klement paket, SuperB lere 2015 itibari ile geldi. Yani sadece Mk3 lerde mevcut.
Prestige donanım ve 4x4 kombinasyonu ve birkaç sticker a bakıyor temelde bu paket.
Koltukları sadece Prestige den biraz farklı sanırım. Tam gerçek deri.
Aracınız Prestige ve 4x4 değilse sadece görünüş olarak L&K çamurluk logosu almanız yetecektir. :)
hayır hocam yanlışınız var ben superb 2de oldugunu biliyorum ama farklarini tam olarak bilmiyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
SII'de de var L&K

Özel trimler, ek donanımlar ile zenginleşiyor, luxury paket olarak geçiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=v9rWAT0ae1k

Web sitesinde Kasım 2011 broşürleri - Laurin & Klement Luxury paketi eklendi.

Elegance üzerindeki özellikler şunları içerir:

18" çift renkli alaşımlar

Yükseltilmiş ses sistemi

ön yükleme ağı

Piyano black trimler ile kahverengi deri koltuklar

krom radyatör ızgarası

Paspaslar

Isıtmalı arka koltuklar

Panoramik açılır tavan

Park yardımcısı

Gün batımı camı

TV alıcısı

Havalandırmalı ön koltuklar

LED arka fren lambaları (kapakta)
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2023, 18:16:54 Gönderen: lrfan »

Çevrimdışı Agustoss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
SII'de de var L&K

Özel trimler, ek donanımlar ile zenginleşiyor, luxury paket olarak geçiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=v9rWAT0ae1k

Web sitesinde Kasım 2011 broşürleri - Laurin & Klement Luxury paketi eklendi.

Elegance üzerindeki özellikler şunları içerir:

18" çift renkli alaşımlar

Yükseltilmiş ses sistemi

önyükleme ağı

Piyano black trimler ile kahverengi deri koltuklar

krom radyatör ızgarası

Paspaslar

Isıtmalı arka koltuklar

Panoramik açılır tavan (emlak)

Park yardımcısı

Gün batımı camı

TV alıcısı

Havalandırmalı ön koltuklar

LED arka fren lambaları (kapakta)
Yazilariniz cok degerli. Benim aracım Superb II Facelift li model.Araçtaki ufak aksesuar detaylarını arıyorum,mesela camurluk logosu,içeride koltuklarda logo ve ön çıtadaki l&k logosu gibi. Mesela kapı eşiğindekini bilmiyordum,o kapı eşiğini nasıl bulabilirim,colombus navigasyonu nu bulamadım,18 inç sirius jantları bulamadım, gibi gibi. Bu arada ön yükleme ağı nedir?10 hoparlörü iki kapı yanlarında oldugunu biliyorum,o parça swap olur mu?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Yazilariniz cok degerli. Benim aracım Superb II Facelift li model.Araçtaki ufak aksesuar detaylarını arıyorum,mesela camurluk logosu,içeride koltuklarda logo ve ön çıtadaki l&k logosu gibi. Mesela kapı eşiğindekini bilmiyordum,o kapı eşiğini nasıl bulabilirim,colombus navigasyonu nu bulamadım,18 inç sirius jantları bulamadım, gibi gibi. Bu arada ön yükleme ağı nedir?10 hoparlörü iki kapı yanlarında oldugunu biliyorum,o parça swap olur mu?

Distribütöre (Yüce Auto) mail atıp sorun derim, ama model eskide kaldı, onlar bile getiremeyebilir. Ön yükleme ağı çeviri hatası olmuş, bagaj ağı (filesi).

Aslında sizin Çekya'ya gitmeniz lazım, orada 90'lı yıllardan bile parçalar bulunuyor, ben Skoda Müzesi dahil gezmiştim bir seferinde oraları.

Çevrimdışı Agustoss

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Distribütöre (Yüce Auto) mail atıp sorun derim, ama model eskide kaldı, onlar bile getiremeyebilir. Ön yükleme ağı çeviri hatası olmuş, bagaj ağı (filesi).

Aslında sizin Çekya'ya gitmeniz lazım, orada 90'lı yıllardan bile parçalar bulunuyor, ben Skoda Müzesi dahil gezmiştim bir seferinde oraları.
hocam euro kuru yuzunden ne gidebiliyorum ne de eski superskoda.com şimdilerde kopacek.com oradan alışveriş yapabiliyorum.Çamurluk logosunu aliexpresten buldum alacağım.Teşekkür ederim her şey için  :D

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayır hocam yanlışınız var ben superb 2de oldugunu biliyorum ama farklarini tam olarak bilmiyorum.

Siz Türkiye de var mı diye sormuşsunuz. Ben Türkiye de yok diye biliyorum. Görmedim, duymadım, herhangi bir makale okumadım. İrfan Bey in attığı link bahsettiği site yurt dışından. Ve araç orada bile sadece Çek Cumhuriyeti üst düzey yetkilileri için üretilmiş yazıyor. Seride var mı meçhul.