škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda neden küçümseniyor???

çrm19 · 194 · 46358

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı çrm19

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar google'da biraz araştirma yaptim adamlar hyundaiyi skoda'dan önde görüyor neden??donanim olarak hyundai'den daha az paraya daha fazla donanim almiş oluyoruz....güvenlik desen bana göre hyundai uçan teneke ama skodaya lafim yok...performans desem hyundai'den neyi eksik...daha az parayla hyundai'den herşeyiyle önde bence...
Performans olarak birşey söylemek istiyorum inanmiycaksiniz ama bizim eniştede felicia vardi 1.6glx ibrenin sonunna vurdurmuştuk resmen 200 kmh hiz yaptik)düşünün skodanin kaç model arabasiyla şimdi diyolar skoda vw olmasa ortada kalir anlamiyorum ben bu insanlari....
Sizce ''skoda''nin neyi eksik????

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
reklamı  eksik , türkiyede  doğuş grubu vw vw audi yi daha fazla destekliyor . skodanın bayi şartları çok ağır ve yaygın satış ağı yok.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Her söyleneni dikkate alma şartı yok ;)

Kullanıcı olarak memnunsam gerisi teferruat

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Skodanın bence tek dezavantajı Eski Skodalar ile karıştırılması..

Her zaman söylerim Skoda o amblemi değiştirmediği sürece Türkiyedeki kötü marka imajından kurtulamaz.

Skodanın benim gözümde değeri Fransız otomobillerinden kat kat fazla Şuan ki araçları Vw,Ford,Opel gibi markalarla başedebilir seviyede.

Fabiayı çok sevmesemde bir Octavia,Superb gayet kaliteli araçlar..

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hyundaiyi Bu Kadar Kıskanmana Gerek Yoktu , Senin Arabanda İyi. Aman Senin Düşüncen Gerçekleri Değiştirmiyor :)
Bir Gün Sizi Sonata İle İ30 İle Gezdireyim İbreyi Sona Dayayalım , Limitleri Zorlayalım Uçan Tenekemi Görün İsterim :)

Hem Siz Burada Başka Markalara Uçan Teneke Vs Diyorsunuz Sonra Skodaya Böyle Böyle Diyorlar Diyorsunuz .

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizinde Hyundai'ye "uçan teneke" demeniz gibi bunun marka fanatizminden başka bir açıklaması yok.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bana göre tüm araçlar teneke, sacına yakından bakın bana inanmazsanız  :)

Paraya göre teneke var, incesi, kalını, adam gibi kullanılmazsa hepsi uçar

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda için bence bir kaç sene içinde çoğu ön yargılar kaybolacaktır. Yeni modeller tanındıkça, markanın hakkı veriliyor yavaş yavaş. :ok:

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia ve octavia ile başlayan 2000li yılların başından beri Skoda çok güzel modeller üretiyor ama bizim otomobil piyasasına ağzınla kuş tutsan alışkanlıkları değiştiremezsiniz, 3-4 firma haricinde araç alınmaz, alanlarda pişman olur düşüncesi çok yaygın.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu mevzu çok tartışıldı forumlarda ama hep aynı şeyler.Kalp kırmaya gerek yok arkadaşlar hepside teneke gerçekten ama irfan hocanında dediği gibi kalını incesi paraya göre değişiyor.onun için değmez kırmaya birbirimizi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sipartacus;328105
Fabia ve octavia ile başlayan 2000li yılların başından beri Skoda çok güzel modeller üretiyor ama bizim otomobil piyasasına ağzınla kuş tutsan alışkanlıkları değiştiremezsiniz, 3-4 firma haricinde araç alınmaz, alanlarda pişman olur düşüncesi çok yaygın.

Bizim Türkiyede Araştırma Denen Bişey Yok. Elalem Ne Der Düşüncesi Var. Ben X Marka Arabaya 50000 TL Vermişim Ve Bu Araba Sonuna Kadar Hakeder Bu Parayı. Ama Adamın Biri Çıkar 50,000 TL O Arabaya Verilirmi Diye Çevreden Dalga Geçenler Olur Diye O Arabayı Almaz. İşte Böyle Bir Mantık Var.

Çevrimdışı çrm19

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kaptan52 bana hyunda'nin sağlam bir arabasını söylermisin??
parasına göre diyosunuz ama skoda da daha az paraya herşey var bence...

Çevrimdışı flash41

• White Dead Angel
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence skoda :)

Ama herkesin fikrine saygı duymalı, her söyleneni sadece okumalı, fazla umursamamalı,son yorum kendinindir.
Ben skodaya bakınca daha çok güven veriyor :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: çrm19;328120
kaptan52 bana hyunda'nin sağlam bir arabasını söylermisin??
parasına göre diyosunuz ama skoda da daha az paraya herşey var bence...

Yahu Şakamı Yapıyorsunuz Ne Yapıyorsunuz Anlamıyorum Kameralar Nerde Gösterirmisiniz ? Hangi Yılda Yaşıyoruz Hala Ne Tenekesinden Bahsediyorsunuz. Sizin Araba Teneke Degilde Plastikmi Neden Yapılıyor. Ben Diyecegimi Dedim Bir Gün Müsait Oldugum Bir i30 La Sonata İle İbreyi Sona Dayayalım Limitleri Zorlayalım.
 Yada O Kadar Güveniyorsunuz Arabanıza İ30 Kafa Kafaya Vurduralım Bakalım Ne Olacak. Boş Savunmayı Boş Düşünceleri Bırakın Gerçekleri Görün..

Hadi Sayın Bana Skodada Fazla Olan Donanımlarıda Bilelim ? Skodanın C Sınıfı HB Side Yok Olsa İ30 La Karşılaştırayım Diyecektim. Yurtdışındaki Testleri İnceleyin Hyundai Vw İle Ford İle Test Ediliyor.
Yeni İ30 Golf Testinde , Testi Yapanlar Golf İçin Vw Nin İ30 Dan Kalite Dersi Alması Gerekiyor Diyor. Yeni Focus , Yeni i30 ,Astra,Civic HB Testinde 1. Focus İle İ30 Oluyor Berabere Kalıyor Testi Almanlar Yaptıgı Halde. Hyundaiyi Sadece Getz Ve Accentten İbaret Sanmayın.

Equus , Genesis,Azera , Veloster , Grandeur , Gibi Modellerinede Bakın Derim.
Buda Bir Hyundai Ve Bentley Mulsanne İle Test Ediyolar (Tabiiki Bentley Çok Üstün Bir Araç Ama Test Edilmesi Bile Bişeydir)
Bumu Şimdi Teneke
« Son Düzenleme: 05 Mart 2012, 22:35:04 Gönderen: kaptan52 »

Çevrimdışı çrm19

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tmm..o zaman diyecek bir sözüm yok hyundai 1. numara araç...