škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

oktaviaya sonradan hız sabitleyici takılabilir mi?

deha-30 · 36 · 22886

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyler parçayı ankara'da nerde taktırabilirim , bildiğiniz uygun elektrikçi var mı takabilecek bunu ?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vag cihazi olmasi gerekiyor takacak kisinin.

Aslinda cok fantezi yaparsaniz agulara da takiliyor kelebegin uzerine bir motor falan yerlestiriliyor da ona vereceginiz parayla arabayi satip yenisini almak daha makul .)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pazar günü taktırdım hız sabitleyiciyi ... fonksiyonların hepsi düzgün çalışıyor büyük rahatlık gerçekten :)  ancak gösterge panelinde hız sabitleyici ışığı yanmadı .. daha doğrusu bizim gösterge panellerinde o ışık yokmuş ...

Örnek resim bu panelde o ışık yokmuş ..

« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 09:37:47 Gönderen: veracocha »

Çevrimdışı nrcnft

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
En son kasalarda ambition araçlara takılabiliyor mu arkadaşlar. Ne kadara takıyorlar takılıyor ise

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deha-30;173782
2004 oktavia a4 elegance kullanıcısıyım. arabamda her özellik var ama hız sabitleyici yok. Merak ettiğim konu acaba sonradan hız sabitleyici takılıyor mu? Takılıyor ise maliyeti ne olur?:favo1:

Abimde 2004 collection plus var onda mevcut fabrikasyon. Benim fabia için sorduğumda 350 lira gibi bir rakam söylemişlerdi benim bildiğim de sinyal kolu değişiyor küçük bir beyin takılıyor ve araç beynine bir ayar çekiyorlar o kadar. Sonuçta takılan cihaz aynı takılan sinyal kolu bile aynı. göstergelere falan herhangi bir değişim olmuyor hızınızı gösteren bi ekran yok gittiğiniz hızda kalmak istediğinizde set tuşuna asıyorsunuz o hızda kalıyor + ve- ile de hız değişiyor hepsi bu.