škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhaba..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hsnkaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba..kısmetse 1 haftaya skoda yeti greenline elegance sahibi olucam aracın iyi ve kötü yanlarını öğrenebilirmiyim ? Teşekkürler :)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
:wlc:Nerdeyse kötü yani yok gibi onun için iyi yanlarından bahsedelim araba 4.6 lt yakıyor bu muhteşem bir yakıt viraj performansı çok iyi elegance da çok iyi bir seçenek hayırlı olsun diyelim kaça alıyorsunuz bunuda sormadan geçmeyelim

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oldukça iyi bir seçim, genel olarak yol sesi ve yüksek hızlardaki rüzgar sesi dışında eleştirilecek tarafı bence yok.
Performans, yakıt tüketimi, donanım, fiyat olumlu yönleri olarak sayılabilir..

Çevrimdışı Hsnkaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim için önemli olan yakıt bir önceki arabam 10 11 litre yakıyodu gerçekten 4.6 yı yakalayabiliyosak bu mükemmel bişey..aracı 56.700 e aldım

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hsnkaan;411667
Benim için önemli olan yakıt bir önceki arabam 10 11 litre yakıyodu gerçekten 4.6 yı yakalayabiliyosak bu mükemmel bişey..aracı 56.700 e aldım

ilk 7000-8000km o yakıtı tutturmanız zor zaten. Ama motor alıştıkça yakıt düşüyor hatta 15000 km bulabiliyor diyorlar...

Çevrimdışı koyuncu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hsnkaan;411663
Arkadaşlar merhaba..kısmetse 1 haftaya skoda yeti greenline elegance sahibi olucam aracın iyi ve kötü yanlarını öğrenebilirmiyim ? Teşekkürler :)

hayırlı olsun, güle güle kullanın, bende dün aldım aynı aracı siyah renk, bir hafta sonra teslim edecekler, formlardan aracı biraz araştırdığım da baya güzel şeyler söylediler gidip test aracını kullandıktan sonra aldım.

Çevrimdışı Hsnkaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sizide hyrlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah .. Bnde test ettikten snra almaya karar verdm :) pişman olmam diye umuyorum:)

Çevrimdışı koyuncu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
pişman olacağınıza ihtimal vermiyorum, ama belki test araçlarına ilgi çekici özel birşeyler koyuyorlarsa onu bilmiyorum :-)

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı istavrit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar gerekenleri söylemişler,zaten fazla söze gerek yok,ben hayırlı olsun diyorum

Çevrimdışı Hsnkaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hoşbulduk arkadaşlar teşekkrler yorumlar için..aklıma bir şey daha takıldı..afs adaptif bi xenon far özelliği direksyona duyarlı ve otomatik uzunları yakan sistem mi ?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Hsnkaan;412379
Hoşbulduk arkadaşlar teşekkrler yorumlar için..aklıma bir şey daha takıldı..afs adaptif bi xenon far özelliği direksyona duyarlı ve otomatik uzunları yakan sistem mi ?

Hıza göre aydınlatma mesafesini uzatıp kısaltıyor diye biliyorum, mesela şehir içinde yavaş giderken daha yakına çekiyor, sürat arttıkça daha uzağı aydınlatıyor

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hadi hayırlı olsun her 2 arkadaşa da.kazasız cezasız sürüşler.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ