škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Golf 7 1.4 tsi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı raphael

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;411480
hayırlı olsun kaça bitti

Liste fiyatı + xenon la birlikte 49900 fiyatı var.Ancak bizim doğuş otoda çalışan bir personel var ablamın eşi onun %6 lık indiriminden yararlandık,başkada bir indirim zaten söz konusu olmuyor.

Çevrimdışı raphael

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu gün aracımı ilk kez görüm,ilk kez de beyaz golf 7 görmüş oldum.Araç çok içime sindi çok beğendim,

Şimdi aracı orda bir kez yıkıycaklar direklerde ve tavan kenarlarında bant lekeleri vardı,yıkanırken bende gidicem,sonrasına aklımda aquartz premium ve titanium nano yapmak var,ama acaba havalar soğuk sıkıntı olur mu?ve daha önce hiç denemedim forumda ilgili konuları okudum videoları izledim,ama kararsızım,becerebilir miyim,iz falan bırakmıyım araçta.bana tavsiyede bulunacak olan varmı?ne yapsam aracın dışındaki koruyucu filimleri yeni söktüler ve sıfır çizik şu an ama bantların yanlarında biraz yapışkan kaldığı için mecbur yıkanıcak orda,

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fırçasız-süngersiz-bezsiz yıkatın. Olmadı öyle teslim alıp, fırçasız yıkama yapan iyi bir yerde kendiniz yıkatırsınız. şayet bant lekeleri geçmezse decabit ile kolaylıkla temizlenebilir.
Koruma uygulamak için güneşli gün kovalayın, katlar arası kuruma için gerekli.
korumayı kendiniz uygulayabilirsiniz, biraz dikkatliyseniz sorun olmaz. belki zaman olarak uzun sürer..
Güle güle, iyi günlerde kullanın;)

Çevrimdışı raphael

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;413482
Fırçasız-süngersiz-bezsiz yıkatın. Olmadı öyle teslim alıp, fırçasız yıkama yapan iyi bir yerde kendiniz yıkatırsınız. şayet bant lekeleri geçmezse decabit ile kolaylıkla temizlenebilir.
Koruma uygulamak için güneşli gün kovalayın, katlar arası kuruma için gerekli.
korumayı kendiniz uygulayabilirsiniz, biraz dikkatliyseniz sorun olmaz. belki zaman olarak uzun sürer..
Güle güle, iyi günlerde kullanın;)

Cevap için Teşekkür ederim .Bayide aracı yıkanırken orda olucam sadece köpük sıkıp durulıycaklar kurulamasınıda kendi mf bezlerimle yapıcam zaten tanıdığımız bir yer,ama nano için hem uygun yer yok hemde havalar çok soğuk,diğer forumdaki konuyuda iyice okudum,sanırım bahara kadar bekliycem bu arada aracıma mg nxt wax atıcam sadece zaten bahara kadar üzerinde bişey kalmaz,umarım o vakte kadarda kılcal çizik sayım çok olmaz.

Çevrimdışı kuyumcuemre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
hayırlı uğurlu olsun :) comfortline'ın tek sevmediğim yönü park sensörü yok yanlış hatırlamıyorsam. highline 1.6 tdi dsg test sürüşü yapmıştım, onun hastası olmuştum.

Çevrimdışı exclusivethr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle