škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti sahipleri ve sevenleri kulübü

dartgke · 536 · 374004

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Coşkun;448907
...kitapçık öyle biraz karışık android ve ios sistemleri için app mevcut az önce buldum indiridim içinde kullanma kılavuzu var sanırım aynı çeviri ama arama sitemi sayesinde aradığınızı bulmak çok kolay telefonunuz andorid ise denemenizi tavsiye ederim

O kalın kitapçığı yanımda taşımaktansa, dijital ortama aktararak yanımda bulundurmayı ben de düşünüyorum. Telefonum taş devrinden kalma olduğu için bir tablet ile bu işi halledebilirim galiba. Kitapçığı sayfa sayfa karıştırarak bir şeyi aramak çile.. Dediğiniz gibi dijital ortamdaki arama sistemi sayesinde insanın aradığını bulması gayet kolay.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar mümkünse greenline kullanan biri bana lastik tamir kitinin resmini çekebilirmi benim sette eksikler var gibi

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Coşkun;449097
Arkadaşlar mümkünse greenline kullanan biri bana lastik tamir kitinin resmini çekebilirmi benim sette eksikler var gibi

İlk fırsatta çekerim birader.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle teşekkürler zahmet verdim Hepsi bunlarsa eksiğim yok veya sizdede eksikler var

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Coşkun;449188
Öncelikle teşekkürler zahmet verdim Hepsi bunlarsa eksiğim yok veya sizdede eksikler var

Estağfurullah, ne zahmeti? Bu forum niçin var? Birbirimize yardımcı olmak ve dostluk için değil mi?

Sizde/bendeki eksik parçaların hangileri olduğunu söyler misiniz Coşkun Bey? Fotolarını çekemediğim valf elemanı çevirici, 80 km hız bilgisini içeren etiket, yedek valf elemanını kastediyorsanız, bu parçaların lastik dolum tüpünün(en üstteki foto) içinde bulunduğu naylon torbada olduklarını sanıyorum. Yine de yarın o torbayı açıp içindekilere bakacağım.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bendede fazlası yok sadece köpükte boş yerler var birde kullanım kılavuzunda bir resimde pompa ile tamir sıvısınını yanında bir şey daha görünüyordu ayrıca sadece benzililerdemi var yoksa bizdedemi olması gerekiyor bilmiyorum ama yedek ampul seti gibi birşeyler daha olması lazımdı birde hırsızlık önleyici bijon aparatı gibi kılavuza göre konuşuyorum tabi modele ve ülkeye göre değişir herhalde veya bayilerde hatta yüce otoda malzeme eksiltiyorlardır belkide

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Coşkun;449230
bendede fazlası yok sadece köpükte boş yerler var birde kullanım kılavuzunda bir resimde pompa ile tamir sıvısınını yanında bir şey daha görünüyordu ayrıca sadece benzililerdemi var yoksa bizdedemi olması gerekiyor bilmiyorum ama yedek ampul seti gibi birşeyler daha olması lazımdı birde hırsızlık önleyici bijon aparatı gibi kılavuza göre konuşuyorum tabi modele ve ülkeye göre değişir herhalde veya bayilerde hatta yüce otoda malzeme eksiltiyorlardır belkide

İyi günler!

3 kuruşluk yedek ampul takımının(bende de yok) olmaması skoda/yüce'nin ayıbı. Kilitli bijon takımı (hırsızlık önleyici) otoyla birlikte verilmiyor.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sdurgun55;451443
Merhaba

2012 Yeti 1.6 TDI ambition

:wlc:

Güle güle kullan kardeşim.
Kazasız belasız günlere inşallah.

Çevrimdışı magnificence

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımı aldığım 3 hafta oldu şimdilik çok memnunum.
1.4 TSI DSG Ambition

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magnificence;452535
Aracımı aldığım 3 hafta oldu şimdilik çok memnunum.
1.4 TSI DSG Ambition

:wlc:

Güle güle kullanın, kazasız belasız günler dileriz!

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim yeti 1,4 TSİ DSG ELEGANCE  bir ay oldu alalı. üç yıldır takip ediyordum çok şükür nasip oldu
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2013, 02:06:48 Gönderen: mşah »

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;453425
Benim yeti 1,4 TSİ DSG ELEGANCE  bir ay oldu alalı. üç yıldır takip ediyordum çok şükür nasip oldu

Siz de  :wlc: kardeşim. Allah daha iyilerini nasip etsin.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;453425
Benim yeti 1,4 TSİ DSG ELEGANCE bir ay oldu alalı. üç yıldır takip ediyordum çok şükür nasip oldu
allah gönendirsin kazasız belasız inşllh
2020 Karoq 1.6 TDI