škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti sahipleri ve sevenleri kulübü

dartgke · 536 · 375294

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı honamlı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aslında ikiside üç aşağı beş yukarı aynı hesaba geliyor. ben manuel alıcqm atık dizel benzin inş bi an evvel karar verebilirim.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcagman;443599
mustafa çağman 1.2 tsi aktiv 2012 model

Mustafa kardeş :hsg:. Güle güle kullanın inşallah.

Sıfır mı aldınız? Alalı ne kadar oldu? İzlenimleriniz nedir? Sıfır km. aldıysanız sıra beklediniz mi? Son zamdan etkilendiniz mi? Ve saire...

Çevrimdışı mcagman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
:clap:hayır 2 . el çok memmunum. 10000 km de 4 aylıkken aldım. mükemmel bir araç

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Peder geçen Skoda sayfasında rapidi inceliyordu. Bunu gördü ;Bu ne la dedi. Bende makyajlı yeti dedim. Peder iyicene yakınlaştı leptopa sonra; Vay anasını gevur harbi yapmış dedi :D :D

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;448704
Yeni tasarım  çok ses getireceğe benziyor..

Nefis bir tasarım ama, eşsiz görünümlü sis farlarının konumları değişince özgünlüğünü yitirdi...

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynen katılıyorum toygar bu hali ile özgün  değil sadece çakma ve taklidçi görünüm kazanmış oysa o sisler bi ayrıcalık idi. ama şimdi dünya bu görüntüden hoşlalışıyo yada sunulan bu diyelim
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar aylardır hayalini kurduğum her özelliğini her detayını her incelemesini okuyup izlediğim Skoda yeti Greenline'a Dün akşam kavuştum gündüz gözüyle ilk kez bugün bindim kullandım. şuanda kitapcığını almış özelliklerinin kullanımını keşvetmeye çalışıyorum. Kafama takılan Aynaların otomatik kapanmasını çözdüm ama açtırmayı çözemedim kumandadan aynalar otomatik açılmıyormu bilginiz varmı kitapçıkta bilgi bulamadım

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende merak ediyordum bildiğim kumandadan aynaları kapatabiliyor ama açamıyorsunuz. Kontağı açınca otomatik olarak açılıyor yada içerideki tuşuna basarak açılıp kapanıyor ama kumandada böyle bir işlev yok diye biliyorum.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kitapçıkta 15km hıza çıkınca kapanmaz gibi bir şey yazıyor deneyemedim henüz ama herhalde 15km hızı keçince kapalıysa açılacak diye tahmin ediyorum tabi böyle olması sadece ileri gideceksen işe yarar park halinde iken geri çıkman gerekiyorsa aynalar lazım olacağı için bu şekilde olmasıda saçma olmuş manuel olarak açmak gerekecek

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çözdüm olayı 0 da bırakınca kontağı açtığında otomatik'men açılıyor ben kapama konumunda bıraktığım için açılmıyormuş

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Coşkun;448888
Merhaba Arkadaşlar aylardır hayalini kurduğum her özelliğini her detayını her incelemesini okuyup izlediğim Skoda yeti Greenline'a Dün akşam kavuştum gündüz gözüyle ilk kez bugün bindim kullandım. şuanda kitapcığını almış özelliklerinin kullanımını keşvetmeye çalışıyorum. Kafama takılan Aynaların otomatik kapanmasını çözdüm ama açtırmayı çözemedim kumandadan aynalar otomatik açılmıyormu bilginiz varmı kitapçıkta bilgi bulamadım

Hoşgeldin Coşkun birader! Yeti'n hayırlı olsun, güle güle kullan. Üç haftalık bir yeti sahibi olarak bendeniz de yeti'nin özelliklerini öğrenmeye çalışıyorum. Mesela şu ana kadar hız sabitleyiciyi kullanmak hiç nasip olmadı(uzun yola gittiğim halde). Kullanma kılavuzunun kâğıt kalitesi mükemmel ama, Türkçesi rezalet ötesi. Çeviriyi yapanı bir elime geçirsem:sopa:...

Şimdilik aynaları şu şekilde kullanıyorum: döner ayna kumandası L'ye ayarlı. Arabadan inince uzaktan kumandanın kilitleme düğmesine uzunca basıyorum; aynalar ve eğer açık ise camlar kapanıyor. Arabaya binip kontak anahtarını çevirince aynalar otomatik olarak açılıyor.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;448906
Hoşgeldin Coşkun birader! Yeti'n hayırlı olsun, güle güle kullan. Üç haftalık bir yeti sahibi olarak bendeniz de yeti'nin özelliklerini öğrenmeye çalışıyorum. Mesela şu ana kadar hız sabitleyiciyi kullanmak hiç nasip olmadı(uzun yola gittiğim halde). Kullanma kılavuzunun kâğıt kalitesi mükemmel ama, Türkçesi rezalet ötesi. Çeviriyi yapanı bir elime geçirsem:sopa:...

Şimdilik aynaları şu şekilde kullanıyorum: döner ayna kumandası L'ye ayarlı. Arabadan inince uzaktan kumandanın kilitleme düğmesine uzunca basıyorum; aynalar ve eğer açık ise camlar kapanıyor. Arabaya binip kontak anahtarını çevirince aynalar otomatik olarak açılıyor.

Teşekkür Ederim öyleymiş geç farkettim bu arada kitapçık öyle biraz karışık android ve ios sistemleri için app mevcut az önce buldum indiridim içinde kullanma kılavuzu var sanırım aynı çeviri ama arama sitemi sayesinde aradığınızı bulmak çok kolay telefonunuz andorid ise denemenizi tavsiye ederim