škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 2002 1.4 comfort Alıcam Önerileriniz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih102

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese Merhaba aranıza yeni katıldım. Fabia 2002, 1.4 comfort 8800km de araç sağdan kaza yemiş çamurlukta işlem var.
Yolcu airbag açılmış sürücü airbag duruyor.
Sizlerin skoda kullanıcıları olarak önerilerinizi bekliyorum ilk aracım olacak aracı görmeye gideceğiz şehir dışında.
Fakat araçla ilgili araştırdım Fabiaların bu modelleri kronik sorunları başımı ağrıtır mı alırken nerelere dikkat etmeliyim? ABS ESP olup olmadığını nasıl anlarım birde sanırım 68 ve 101 olanı varmış 101 daha iyi ve az yakıyormuş kaç beygir olduuğnu nereden anlarım şimdiden çok teşekkürle.r

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
foruma hoşgeldiniz.o kadar kazalı bir araçdan sadece uzak durun derim.abs olup olmadığını kontağın yarım açık halindeyken abs ışığının yanmasından anlarsınız.esp varsa tuşuda vardır aktif pasif olabiliyor o tuşla.olacağınıda sanmıyorum o pakette.
fabia kullanan arkadaşlar ayrıntılı bilgi verirler sanırım.ama o araca kesinlikle almayın derim son pişmanlık fayda etmez.satarken pert veya kazalı muamelesi sizi zora sokacaktır.kullanımından keyif alamazsınız.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Fatih102

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim cevabınız için evet benimde içimde şüphe uyandırdı.Ufak tefek çizik darbeler aslında önemsemem ama airbag bile açıldıysa biraz tereddüt ettim yani hiç bakmaya bile gitmeye değmez diyosunuz.Üzüldüm şimdi ne yalan söyleyeyim Edirne bölgesinde de pek kullana yok bu araçtan daha çok octavia var onada benim param yetmez. Neyse artık.

Çevrimdışı doruk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
101 beygirde hız göstergesi 240 tır diğerlerinde 200 e kadardır.alacaksan 101 beygır al.Bende temız bır 101 arıyorum =)

Bluedays

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: doruk;319489
101 beygirde hız göstergesi 240 tır diğerlerinde 200 e kadardır.alacaksan 101 beygır al.Bende temız bır 101 arıyorum =)
:+1:
Kazalı araçtan uzak durmanı tavsiye ederim. Kazalı derken, bir parçası boyalı veya çamurluğu-tamponu değişmiş aracı kastetmiyorum, hava yastığı açılan, bir veya birkaç yeri değişen ve muallakta olan bir aracı tavsiye etmem. 1-2.000 TL fazla ver hatasız, az kullanılmış al.