škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda periyodik bakım fiyatları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı logosshine

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba.2001 skoda 14.comfort'um var. Gürültülü çalışmaya ve fazla yakmaya başladı.166000 km de.165000 de aldım.triger değiştimi bilmiyorum.izmirde şahkana götürücem bilgisi olan varmı acaba normal bakım ne kadar tutar.(bujiler,filtreler,yağ).Trigerin değişip değimedi nasıl anlaşılır, değişmediyse ne kadar tutar.Yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Trigerin üstünü örten plastik kapağı açar usta bakar, değişmemişse zaten perişan haldedir o yıl ve km'de. Özelde 300-500 arası değişebilir, alacağın setin fiyatına bağlı olarak, tüm filtreler ve yağ 200 TL tutsa...

Tabi buji, disk ve balataların durumu? ;)

Çevrimdışı crazybado

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim bildiğim izmirde şahkan oto yok istanulda diye biliyorum,ben size yetkili servisten aldığım fiyatları vereyim
bujiler:29.5tl+kdv hava filtresi:30tl+kdv polen filtresi:16tl+kdv yağ filtresi:8tl+kdv yağıda castrol edge 5-40 alıyorum ben castrolün kendi ana bayinden 75tl civarı tabi diğer parçalar dışarıda biraz daha ucuz,trigeri de anca usta açıp incelik heralde,değiştir derse oda yetkili serviste set olarak 370tl ama piyasada 250 civarında,triger değişimi hariç bütün parçaları alıp bi ustada değiştirseniz 30tl gibi bi işçilik verseniz yeter

Bluedays

• Ziyaretçi
En son normal bakımı (yağ, filtreler vs.) Ankara'da 120 TL'ye hallettim.
Tabi yetkili serviste değil, şaşmazda.