škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Octavia Eylül Ayı Opsiyonel Donanım ve Fiyatları Olan ?

Mikro34 · 24 · 11897

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Katalogda opsiyon olarak sunulduğu belirtildiğine göre Türkiye'ye gelmiyor diye bir şey olmaması gerek. Bizimkiler bilmediği bir şeyle karşılaştıklarında yok diyip işin içinden çıkıyor. Ben, özellikle sunroof istemiştim. Sipariş vermeden sunrooflu modellerin gelmesi için 2 ay bekledim. 3 bin tl zam olarak bana geri döndü. Sipariş verip beklemek daha zor. Ancak hala keşke 17 jant, 3 kollu direksiyon, kessy gibi opsiyonları alsaydım diyorum. Beklemeye değer mi orası tartışılır tabi.
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2013, 22:12:59 Gönderen: genious61 »

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.youtube.com/watch?v=POu9OB4blxU&feature=player_embedded
Dk 4.20'de sürüş moduyla ilgili yorum belirtmişler.  4.45'de de sunroofdan yediğimiz kazığı dile getirmişler.

Çevrimdışı brsbilgin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;448968
http://www.youtube.com/watch?v=POu9OB4blxU&feature=player_embedded
Dk 4.20'de sürüş moduyla ilgili yorum belirtmişler.  4.45'de de sunroofdan yediğimiz kazığı dile getirmişler.

Oto-Park.Com ilk defa bu kişileri görüyorum. Türkiye'de reklam niteliğinde olmayıp adam akıllı araba tanıtımı yapacak olan kişi yok mu diyordum. Meğer varmış haberim yokmuş.

Çevrimdışı efhendy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bütün forum sakinlerine merhaba... foruma yeni katıldım, hadi hayırlısı... ben şuan benzinli manuel opel kullanıcısıyım, ama yılbaşına kadar dsg elegans tdi octavia yeni kasa almayı düşünüyorum. siz tecrübeli arkadaşlara bir kaç şey danışmak istiyorum.
1- yaşadığım şehirde skoda servisi yok, en yakın servis 300 km mesafede. ben daha çok aldıktan sonrasını düşünerek servis anlamında vw servislerinden faydalanabilirmiyim?
2- elegans versiyonda park asistanı opsiyonu var mı? (bunun olduğu bazı videolar izledim ama sitesinde öle bi opsiyon yazmamışlar...)
şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: efhendy;449115
bütün forum sakinlerine merhaba... foruma yeni katıldım, hadi hayırlısı... ben şuan benzinli manuel opel kullanıcısıyım, ama yılbaşına kadar dsg elegans tdi octavia yeni kasa almayı düşünüyorum. siz tecrübeli arkadaşlara bir kaç şey danışmak istiyorum.
1- yaşadığım şehirde skoda servisi yok, en yakın servis 300 km mesafede. ben daha çok aldıktan sonrasını düşünerek servis anlamında vw servislerinden faydalanabilirmiyim?
2- elegans versiyonda park asistanı opsiyonu var mı? (bunun olduğu bazı videolar izledim ama sitesinde öle bi opsiyon yazmamışlar...)
şimdiden teşekkürler...

:hsg:

Yetkili servis sadece kendi markasına bakabiliyor, başka marka alamıyor mecburen

Çevrimdışı efhendy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;449116
:hsg:

Yetkili servis sadece kendi markasına bakabiliyor, başka marka alamıyor mecburen

hoşbulduk teşekkür ederim. aslında ben de öyle tahmin etmiştim ama aynı gruptaki marka olduğu için olabilir mi acaba diyordum, neyse mesafeyi göze alıcaz artık

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: efhendy;449115
şimdiden teşekkürler...

Merhaba Hemşehrim.
Aslen Tokatlıyım,İstanbulda yaşıyorum.Skoda çok güzel bir seçim.Kesinlikle pişman olmayacaksın.İlk bakim 15 000 km,sonrakiler 10 000 km de.Sanırım en yakın Samsunda servis var.Onada katlanmaya değer doğrusu..;)

Çevrimdışı efhendy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba, ben de samsunla görüştüm, en yakın orası. yalnız aracı sıfır mı yoksa ikinci el mi alsam ona tam karar veremedim. aslında sıfır almak niyetindeyim ama ikinci elde değer kaybı ne oranda olur onu tam kestiremiyorum...

Çevrimdışı efhendy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba, ben de samsunla görüştüm, en yakın orası. yalnız aracı sıfır mı yoksa ikinci el mi alsam ona tam karar veremedim. aslında sıfır almak niyetindeyim ama ikinci elde değer kaybı ne oranda olur onu tam kestiremiyorum...