škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bayi Pazarligi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı paganinis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar herkese selamlar araniza octavia elegance 1.6tdi dsg sahibi adayi olarak katildim...

Siparisimi verecegim ancak Ankara bayileri 5 kurus indirim yapmiyorlar ellerinde de araba yok zaten 2 aya gun veriyorlar...

Sizden ricam gorustugunuz bayilerin isimleriyle pazarlik egilimleri ve arac icin verdikleri en erken tarihleri yazmaniz...Hatta hediye verip vermedikleri vs gibi bilgiler...

Ilki benden gelsin, Ankara Efe; indirim yapmiyorlar 2-2.5 aya siparis aliyorlar hediye olarak bagaj bolme aparati verebiliyorlar...Konya yolundaki adini hatirlayamadigim diger bayi(sanirim and) tam bir fiyasko...indirim yok ilgi yok satis istegi yok vs....

Selamlar...

Çevrimdışı bay80

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
konyadaki konmar bayiyi aramanızı tavsiye ederim. Ellerinde muhtemelen araç vardır ama fiyat konusunda indirim yapılacağını zannetmiyorum

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ordu  Nasuhbeyoglu nu da bir arayin ellerinde arac olabilir

Çevrimdışı drscapula

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.birkerede.com
her bayii indirim ypaar yeter ki siz isteyin yok deselerde gerekirse aradaki farkı yola verin başka bayiden alın. ben 2011 yılında 2 bin lira farkla aracımı satın aldım iyide oldu...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara bayisinden araba mı alınır Allah aşkına. Nefret ettim Ankara' daki bayilerden. İstanbul bayilerine sorun. Şuan bende araştırma içindeyim, Yüce Oto en ilgilisi bana kalırsa. Orayı arayın isterseniz. Kendisini hiç görmedim, ya telefonla ya da mail yoluyla irtibat halindeyiz kendisiyle, Mehtap Hanım ile bir görüşün Yüce' den. Gerçekten ilgili bir arkadaşımız.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayileri telefonla arayın, muhakkak indirim yapan bulunur..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evt maalesef Ankara bayiileri çok çok ilgisiz. Efe nin burnu bir karış havada, And da ise sanki biz niye burdayız havası var.

Ben özellikle Ordu'dan çok memnun kaldım. Bi ara acaba tanıdık olduğum için mi bu kadar ilgileniyorlar diye düşündüm. Ama baktım kapıdan giren her müşterinin yanına hemen bir satış elemanı koşuyor. İlgi alaka 10 numara

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Ankara da durum biraz karışık, aracımı geçen yıl almıştım, Efe ile görüştüğümde 67bin'den bir kuruş aşağı inmemişlerdi, aynı arabayı and'dan daha uygun bir fiyata almıştım(takas kampanyası bitmişti ve takasta yapmamıştım ama takas indirimi ve ufak bir indirim daha yapmışlardı). Ancak hediye falan derseniz o konuda cimri ötesi bir durumları var. Anahtarlık verip buyrun hediye diyorlar. Her bayii'de de açıkçası kişiden kişiye değişiyor durum. And'a giderseniz satış müdürü Kemal bey vardı, az çok yardımcı olmaya çalışıyor, efe'de ise ilgilenecek birini bulmak çok zor, denk geldiğiniz satış personeli önemli.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;440239
Ankara bayisinden araba mı alınır Allah aşkına. Nefret ettim Ankara' daki bayilerden. İstanbul bayilerine sorun. Şuan bende araştırma içindeyim, Yüce Oto en ilgilisi bana kalırsa. Orayı arayın isterseniz. Kendisini hiç görmedim, ya telefonla ya da mail yoluyla irtibat halindeyiz kendisiyle, Mehtap Hanım ile bir görüşün Yüce' den. Gerçekten ilgili bir arkadaşımız.
Sen en son Hyundai alıyodun ya la!:D

Çevrimdışı paganinis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok teşekkürler cevaplarınız için ben de buarada Kocaeli ve Malatya bayilerinin iyi olduğunu duyup aradım şuan için olmayan arabaya pazalık yapamayız ancak indirimimiz oluyor dediler özellikle Malatya Bayisindeki Bayan çok ilgiliydi...

Tespitlerinizi değerlendireceğim...

Kalın sağlıcakla...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara bayiileri fiyat konusunda çok da esnek değiller. Mümkün mertebe fazla sayıda bayiiden fiyat almak da fayda var.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı paganinis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar hemen hemen butun bayileri aradim elinde oct.dsg dizel olan yok en erken teslim eden 2 ay veriyor...bir bayinin saris muduruyle de gorustum octavia degil de superb iste hemen yarin teslim ediyim dedi ve hatta superb satmak icin baya ugrasti +indirim yapti...octavia ya asiri bir ilgi var ozellikle beyaz renk buyuk sıkınti...ben de baktim zaman akiyor ve hic bir bayi indirim yapmiyor ankara efe den siparisimi verdim 2 aya kadar gelecegini soylediler, simdi tek dilegim euronun dolayisiyla arabanin fiyatinin artmamasi...zaten dusecegini hic zannetmiyorum hatta yil sonu kampanyasi bekleyen varsa bence gic beklemesin araba zaten yok satiyor talebi karsilayamiyor indirim olmaz bence...neyse herkes icin insallah hayirlisi olur...

Çevrimdışı cretan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kayseriden kesinlikle uzak durun... ben oradan aldım ama pişmanım fiyat konusunda herhangi bir indirim yapmadılar pek önemli de değil ama plaka işleri işlerini bile ben takip ettim o kadar ilgisizler...

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Trabzon bayisi 500 tl indirim yapıyor. Hediye olarak trafik seti + 2 tane anahtarlık verdiler. Birde tam aracı almış çıkacakken iphone tutucusunun olmadığını gördüm. İnip sorduğumda normalde araçlarda olmadığını ama bana hediye edebileceklerini söyleyip verdiler. DH forumunda ise elegance pakette aracın bagajında naylon poşette geldiğini söylüyorlar. Araç geldiğinde yurtdışında olduğumdan aracı gecikmeli teslim aldım. Sizde de böyle bir şey söz konusu mu? bu arada aracım 1.6 tdi dsg elegance şeker beyazı + sunroof

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle