škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 TDI DSG siparişi verdim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;440598
hiç fikrim yok maalesef...Ama forumda bu konuda oldukça bilgili olan arkadaşlar var inşallah size yardımcı olabilirler.
Ben şu anda 3 kollu direksiyonla sipariş vermediğim için kendime kızıyorum ama ne yapalım. Onu belki sonra hallederiz.
Bu arada aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın.
Ben de 3 kollu dsg kontrollü sipariş etmeyi isterdim. Ancak acil araç ihtiyacımdan dolayı sadece sunroofla yetinmek zorunda kaldım. Siparişimden 11 gün sonra aracım geldi. Acaba 3 kollu dsg kontrollü direksiyon değişimi yapılabilir mi? Bir de ön park sensörünü taktırabilir miyiz?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 Kollu simitte vites değişim kulakçıkları var mı artık? İlk gelenlerde 3 kollu fonksiyonel direksiyon alsanız da bu kulakçıklar gelmiyordu çünkü

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;440622
3 Kollu simitte vites değişim kulakçıkları var mı artık? İlk gelenlerde 3 kollu fonksiyonel direksiyon alsanız da bu kulakçıklar gelmiyordu çünkü
Evet varmış. Hem de 3 kollu direksiyona 250 tl fark vererek alabiliyormuşuz. Bu elegance donanım için geçerli. Ben bekleyemeyeceğim için hazırdaki bir aracı sipariş etmiştim. Beklemeyi göze alanlar 600 tl farka hem 3 kollu hem de dsg kontrollü direksiyona sahip olabilirler. Bence değer.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bayiyi aradım araçla ilgili bir gelişme var mı diye, arkadaş abi çok acelen varsa sana yeni Superb vereyim çok uygun fiyat yapacağım inan dedi. Yok arkadaşım benim için çok büyük bir araba dedim...Bizimki ağustos ayı içerisinde teslim edilecekmiş inşallah...

Çevrimdışı caracas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;440623
Evet varmış. Hem de 3 kollu direksiyona 250 tl fark vererek alabiliyormuşuz. Bu elegance donanım için geçerli. Ben bekleyemeyeceğim için hazırdaki bir aracı sipariş etmiştim. Beklemeyi göze alanlar 600 tl farka hem 3 kollu hem de dsg kontrollü direksiyona sahip olabilirler. Bence değer.

Merhaba bende mayıs ayında 3 kollu Bluetooth fonksiyonlu direksiyon ile sipariş etmiştim aracı. Hala gelmedi. Vites kontrolünden hiç bahsetmemişlerdi. Benim araçtada olacak mı dersiniz bu fonksiyon.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: caracas;441030
Merhaba bende mayıs ayında 3 kollu Bluetooth fonksiyonlu direksiyon ile sipariş etmiştim aracı. Hala gelmedi. Vites kontrolünden hiç bahsetmemişlerdi. Benim araçtada olacak mı dersiniz bu fonksiyon.[/QUO

Kesin bir şey söylemek istemiyorum ama bunu da ekstraya sokarlar gibi geliyor bana.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış hatırlamıyorsam temmuz ayının opsiyon listesinde görmüştüm dsg kontrollü direksiyonu. Ben özellikle sunroof olmasını istemiştim. İçi de maun kaplama oldu. 3 kollu direksiyonda olsaydı daha ne isterdim. Neyse sağlık olsun. Buna da şükür.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;441058
Alıntı yapılan: caracas;441030
Merhaba bende mayıs ayında 3 kollu Bluetooth fonksiyonlu direksiyon ile sipariş etmiştim aracı. Hala gelmedi. Vites kontrolünden hiç bahsetmemişlerdi. Benim araçtada olacak mı dersiniz bu fonksiyon.[/QUO

Kesin bir şey söylemek istemiyorum ama bunu da ekstraya sokarlar gibi geliyor bana.
3 kollu direksiyon opsiyonu 350 tl (PLT) , 3 kollu dsg kontrollü direksiyon opsiyonu 600 tl (PLV)(9S5 ile sipariş edilmelidir)
DSG kontrol özellikli 3 kollu direksiyon simidinin sipariş kodu farklı zaten. Siz özellikle istemediyseniz dsg kontrol özelliği yoktur. Bu opsiyon sanırım temmuzda opsiyon listesine eklendi. 9S5'de renkli yol bilgisayarıydı sanırım. Elegance'da standart olduğu için 3 kollu dsg kontrol özellikli direksiyon 600 tl'ye alınabiliyor. Tabi 3 ay beklersen.

Çevrimdışı genious61

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı caracas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;441119
Alıntı yapılan: simurgson;441058

3 kollu direksiyon opsiyonu 350 tl (PLT) , 3 kollu dsg kontrollü direksiyon opsiyonu 600 tl (PLV)(9S5 ile sipariş edilmelidir)
DSG kontrol özellikli 3 kollu direksiyon simidinin sipariş kodu farklı zaten. Siz özellikle istemediyseniz dsg kontrol özelliği yoktur. Bu opsiyon sanırım temmuzda opsiyon listesine eklendi. 9S5'de renkli yol bilgisayarıydı sanırım. Elegance'da standart olduğu için 3 kollu dsg kontrol özellikli direksiyon 600 tl'ye alınabiliyor. Tabi 3 ay beklersen.

Teşekkürler. Bu durumda anlaşılan o ki benim direksiyonda dsg kontrolü olmayacak. Ne çekiyorsak yeterli bilgi sahibi olmayan ve müşteriyi aydınlatamayan satış personelinden çekiyoruz. Burada 2950 lira olan Panoromik Sunroof bana 3500 liradan hesaplanmıştı. Anlaşılan bu donanımların tekrar üzerinden geçeceğiz. Benim önüme böyle bir liste bile koyulmadı. Ne sipariş ettiysem forumda öğrendiklerime göre sipariş ettim. Birileri görür duyarda utanır belki.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün octi a7 dsg 7 ileri fiyatına baktık sahibinden com da 2-4bin km arası 78 bin tl diyor bu anormal pahlı geldi bana üstelik koltuklar hafızalı da değil sonroof da yok sizce normal mi?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;441634
Arkadaşlar dün octi a7 dsg 7 ileri fiyatına baktık sahibinden com da 2-4bin km arası 78 bin tl diyor bu anormal pahlı geldi bana üstelik koltuklar hafızalı da değil sonroof da yok sizce normal mi?

Fiyat pahalı tabiki.  VW'de gördüğümüz fırsatçılığı artık Skoda'da göreceğiz anlaşılan.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
birde şöyle yazmıyorlar mı? sıra beklemeyin hemen alın. yok üç ay yok altı ay sıra. oolduu.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akılları sıra uyanıklar işte. Yeni araçların hemen hepsinde bu numara yapılıyor. Şimdi görün MAzda6 ve yeni Mondeo gelsin onda da çıkar bu uyanıklar

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende takip ediyorum sahibinden tarzı siteleri, şuan yeni octaviaların ikinci elleri sıfırdan pahalı bu şartlarda isterse fabrika 1 yıl sonra gelecek desin araba gene gider sıfır alırım bu tip fırsatçılara prim vermemek lazım.