škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

TDI' mı TSI' mı, Octi' mi Golf' mü ?

crash · 48 · 14131

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mc pherson;153795
Herkes yazmış zaten,tabiki highline golf :) Bir de kimse bahsetmemiş ancak golfü satarken daha yüksek fiyata satacaksınız ve daha kolay satacaksınız. Bunu da hesaba katmak gerekli. Hem genç adamın ne işi olur golf varken octi ile :) Yeni golfler,özellikle highline kalite açısından süper. Highline golfte benim favori rengim metalik açık mavi,katalog adını tam bilmiyorum. Neyse şimdiden hayırlı olsun diyelim...

resif mavi :ok: benimde en gıcık olduğum renktir :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
metalik bordu rengi var golf te. şahane duruyor. benim rahmetlinin rengi sedefli grafit mavi oda şahane duruyor.

keşke mkV bakır turuncuusunu getirseler tekrar.

şu renklerden kaçın bence: beyaz-gri-siyah-opak kırmızı

heryerde o renklerden var o kadar par verip bekledikten sonra bari farklı bir renk olsun.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kafayı beyaza takmış durumdayım şuan :) ama dediğiniz gibi bu renklerden çok var ama benim aracımın içi bej döşeme olacağı için sorun yok :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fabia vRS için ne dersiniz :) Yarın autoshowa gidip inceleyeceğim gerçekten merak ediyorum aracı.Keşke eskisi gibi dizel vRS çıkarsalardı :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;155483
fabia vRS için ne dersiniz :) Yarın autoshowa gidip inceleyeceğim gerçekten merak ediyorum aracı.Keşke eskisi gibi dizel vRS çıkarsalardı :D

Deli makina dün bende ordaydım içerisinde rahat 10 dk oturdum düğmeleri karıştırdım felan çok yahşi duruyor :D

Çevrimdışı dogmatik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben olsam octavia 1.4 TSİ DSG ELEGANCE alırdım.Ama sen olsan Golf Highline alırdım.Octavia almak için daha zamanı gelmemiş gözüküyor.Bu arada octavianın 2. eli istanbul dışında çok iyi ben satarken istanbul dışından almak isteyenler baya çoktu.

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;155483

rs çok güzel...dsg li 180 hp ama uzun süre kullanmak gerekiyor mesela 4-5 yıl....aksi takdirde çok değer kaybı olur...ama sorun değil dersen ve benzinde sorun olmazsa çok güzel...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün inceledim aracı.Dıştan cidden çok güzel bir araç.Ama içi golfden sonra yavan geldi baya.Ama BMW lerle mercedeslerle dalga geçmek için birebir.Sipariş üzerine 2 ayda geliyormuş.İstediğim aracın fiyatı 48.280 TL' ye geliyordu.Bolero ekran, renkli tavan ve deri koltuklar.Ayrıca skoda doğuş çalışanlarında indirim yapmıyormuş.Bu kötü bir gelişme.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dizel bir octavia tercih ederdim bende.Daha marjinal duruyor bana göre..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;155985
Dün inceledim aracı.Dıştan cidden çok güzel bir araç.Ama içi golfden sonra yavan geldi baya.Ama BMW lerle mercedeslerle dalga geçmek için birebir.Sipariş üzerine 2 ayda geliyormuş.İstediğim aracın fiyatı 48.280 TL' ye geliyordu.Bolero ekran, renkli tavan ve deri koltuklar.Ayrıca skoda doğuş çalışanlarında indirim yapmıyormuş.Bu kötü bir gelişme.

http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=155511&postcount=7

Ayrıca bize 43.500'e bırakıyorlardı.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aldığım fiyat pazarlıksız fiyatıydı zati.Pazarlıkla dahada düşer o rakam.Zaten vazgeçtim vRS' den.Golf konforu ve yakıt ekonomisi varken neyimize vRS kullanmak :) Bu arada aracın rengi ya resif mavi yada beyaz olacak.En erken o araçlar geliyor.Resif mavi şubatın 2.haftası, beyaz ocağın 2.haftası gelecek.Resif mavi gıcık olduğum bir renk ama her taraftada beyaz var.Biraz farklı bişey olsun istiyorum.İkisininde döşeme rengi mısır püskülü beji.Zaten benim en çok önem verdiğim nokta iç rengi.Bej olsunda dış rengi önemli değil o kadar.Şu aralık bi gelsin beyazmı resif mavimi bi anket yaparız forumca :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o renkte güzel gerçekten ama şuan türkiyeye yakın zamanda gelecek olan bordo renkli araç yok maalesef.Dizel araç olduğu için siparişde verilemiyor.

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benım anlamadığım bı olay var bazı kışılerden duyduğuma göre nısan ayına bıle golf sırası verılıyormuş.Türkıyedenmı çok talep var yoksa vw üretımemı yetışemıyor??şuan sanırım özellıklerını kendın seçtığın farklı renklere sahıp bır golfü nısan mayıs gıbı alabılıyorsun.neden bu kadar sürüyor

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: uğur;158123
benım anlamadığım bı olay var bazı kışılerden duyduğuma göre nısan ayına bıle golf sırası verılıyormuş.Türkıyedenmı çok talep var yoksa vw üretımemı yetışemıyor??şuan sanırım özellıklerını kendın seçtığın farklı renklere sahıp bır golfü nısan mayıs gıbı alabılıyorsun.neden bu kadar sürüyor

Talep sadece ülkemizde değil dünyanın heryerinde çok fazla.Özellikle 1.6 TDI motor yetiştirmekte zorlanıyorlar.Hatta şöyleki, bizim ülkemize gönderilecek olan bir aracı başka pazarlara gönderme gibi acayip şeylerde olabiliyor.Adam '' aracım haftaya gelecek '' diye seviniyor sonra almanya pat, adamın aracını italyaya gönderiyor.Bekleme günlerine devam :D Adam 2 ay daha bekliyor.Şuan VW' de ilginç şeyler oluyor bunu söyleyebilirim :ok: