škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia Vag-Com Kodlama

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
09.Cent.Elect.->Long coding-> Bayt 4 bit 3 işaretlenecek. Ayna kumanda ayar düğmesi R de olacak!

https://hizliresim.com/V3gLPj

Çevrimdışı satay2

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cevabınız için çok teşekkür ederim ben aracın geri vitese takıldığında sağ aynanın aşağıya inmesini ayarladım ancak boleroda geri görüş kamerasından görüntü almak için kodlamayı yapmak istiyorum bu konuda yardım istemiştim ilginize teşekkür ederim.

Çevrimdışı Giunti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;631193
09.Cent.Elect.->Long coding-> Bayt 4 bit 3 işaretlenecek. Ayna kumanda ayar düğmesi R de olacak!

Recep hocam selamlar. Muğlada aracımı bayiden sıfır olarak 3 hafta önce aldım. Vag kodlama ile arka silecek in de otomatik olarak kodlanabileceğini yazmıştınız. Bunu nerde yaptırabilirim. Yine bayii mi yapar? Dışarda yaptırırsam garantisi bozulur mu? Saygılar.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gökhan kardeşim, bildiğim kadar bayiler bu tür taleplere ilgisiz davranıyorlar. Yine de sorabilirsiniz, belki bilen biri çıkabilir. Yakınınızda kablosu olan bir arkadaş yardımcı olabilir. Ya da kendinize 20$ civari ödeyip bir kablo satın almanız gerekiyor.

Çevrimdışı Giunti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
recep hocam, siz, kırmız ışıkta beklerken, dsg şanzımanda, start stop devreye girmediğinde, N konuma alıyor musunuz? bu çok tartışılan bir konu. arada kalıyoruız. dsg yi korumak adına?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben CVT şanzımanda da aynı şeyi yapıyordum. Kısa duruşlarda ise frene hafifçe değilde baskıyı ayırması için iyice basıyorum. Aldığımda baskı ve mekatronik yeni değiştirilmişti, ondan sonra çok yol/km yapmayan biri olarak bir sorun yaşamadım.
Ben bir de çok ağır tarafikte, dsg normalde hareket ettikten sonra 2 ye geçtiğinden öyle durumlarda yarım debriyaj tarzı gitmemek için kolu sağa/manuele alıyorum ve düşük hızda olunca otomatikmen bire düşmüş oluyor.

Çevrimdışı resulmarmaris

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;631193

kodu girerken mi ayna ayar düğmesi r de olacak? ayarlama sonrası kendi belirli derecede bi aşağıya iniyor? yoksa manuel r de iken biz mi ayarlama yapacağız sonra hafızaya alma gibi mi olacak?

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayır, ayarladıktan sonra sadece geri viteste kaldırımı göstermesini istediğinizde R konumunda bırakın.

Ayar için daha önce paylaştığım mesaj; http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=625943&postcount=13

Çevrimdışı mesuttt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar az önce 2015 model octavia stly aracımın topkapıdaki füze çarşısında bir arkadaşıam gösterdim sağ olsun bütün özelliklerini açtı. yarım saat kadar sürdü. en çok hoşuma gidende kadranın selam vermesi ve sağ veya sol sinyali verince far ledlerinin yanıp sönmesi oldu. emniyet kemerinin ssinyal sesini susturması da üstüne kaymak oldu.:) arkadaşıma gitmemin sebebi arka kemara uyumu varmı yokmu onu öğrenmek içindi. çok şükür o da uyumluymuş. hemen orjinalini sipariş verdi 2-3 hafta sonra gelir dedi. gelince haber verecek. kamerasını takarken iç aydınlatma lambalarınıda led le değiştiririm dedi. istanbulda ikamet edenlere tavsiye ederim. özelden ulaşabilrsiniz. sağlıcakla kalın. kamera takınca resim atarım.

Çevrimdışı takrep

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Bi problemim var. Çoğu kodlamayı yaptık. Hepsi güzel çalışıyor. Yalnız drivegreen ekranı pasif hale geldi. Artık puan falan vermiyor. Yanı hiç hareket yok. Menüde açılıp kapatılmıyor. Fabrika ayarlarına da geri getirdik değişmedi. Nerden aktiv edebilirim. Bulamadık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kodlayarak geri alacaksınız okul modunu açarken olmuştur, iyi bakın yorgunluk algılama esc gibi birkaç özellik gösterimide gitmiş olabilir.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takrep;632361
Merhabalar. Bi problemim var. Çoğu kodlamayı yaptık. Hepsi güzel çalışıyor. Yalnız drivegreen ekranı pasif hale geldi. Artık puan falan vermiyor. Yanı hiç hareket yok. Menüde açılıp kapatılmıyor. Fabrika ayarlarına da geri getirdik değişmedi. Nerden aktiv edebilirim. Bulamadık.

kodlayarak geri alacaksınız okul modunu açarken olmuştur, iyi bakın yorgunluk algılama esc gibi birkaç özellik gösterimide gitmiş olabilir.

Çevrimdışı takrep

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;632627

Evet okul modunu açtık. Menüde oralara bakalım yanı. Teşekkürler.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: takrep;632650
Evet okul modunu açtık. Menüde oralara bakalım yanı. Teşekkürler.

kablo versiyon kaç? ben 15.7 ile yapmıştım başıma gelmişti sonrada 17.8 aldım onun düzelttim 15.7 düzeltmemişti.