škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bursa yetkili servis tercihi Bozkurt mu? Sertepe mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı semihozdurak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi günler,
Dün camı çatlayan arabamın cam değişimi için Bozkurt Otomotiv'e gittim. İlgi ve alaka gayet güzeldi. Cam değişimi için 617tl fiyat verdiler. Camı pazartesi değiştireceğim. Yağ değişimi ve diğer yapılması gereken işlemleri bayramdan sonra yaptırmayı düşünüyorum. Ama Bozkurt Otomotiv hakkında forumda yazılmış olumsuz yazıları gördükten sonra kafam karıştı. Sertepe'yi mi tercih etmeliyim yoksa Bozkurt'tan devam mı etmeliyim? Fiyatlar, işçilik ve hizmet konusunda hangisini tavsiye edersiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Edit: Arabayı alalı 1 hafta oldu ve ilk arabam. Ne servis ücretleri ne de dışarıdaki fiyatlar konusunda bilgim yok.
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2013, 14:45:41 Gönderen: semihozdurak »

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşım öncelikle aracın hayırlı olsun. sıfırmı ldınız yoksa ikinci elmi belirtmemişsiniz.
  Ama yazdığın yazıdan 2. el aldığını çıkardım çünkü yeni olsaydı eğer, bayramdan sonra bakım yaptırmak istemezdin. Cam orjinal olduğu için ve servis olduğundan dolayı 617 tl tutması doğaldır. Dışarıdaki cam firmalarına taktırmayı düşünürsen dahada uyguna mal olacağını düşünüyorum tabiki dışarda takılan cam orjinal değil.

Bakım konusuna gelirsek dışarda daha ucuz. bana sorarsan eğer yaptıracağın işler dışardaki bir tamircide 200 tl tutuyorsa örneğin servis te sana 270 tl veya 300tl dediyse ben SERVİS derim.

Yetkili servis bursada 2 tane biri bozkurt biri sertepe oldu.
Benim ilk tercihim bana gösterilen ilgi alaka ve hizmeti göz önüne alırsam ve nazımında geçtiğini bildiğimden BOZKURT derim.... Sonuçta yılların tecrubesi var adamlarda. Ama sana kalmış bir durum bu ister bozkurt ister sertepe senin kararın...

Çevrimdışı semihozdurak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sağolun teşekkürler. Evet ikinci el aldım, 2008 model bir fabia. Bir piyasa araştırması yaptıktan sonra karar vermem gerekecek. Bozkurt'un verdiği teklife göre bir yol haritası çizerim artık. Tekrar teşekkürler.

Çevrimdışı umutmilliyetci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Semih Bey merhaba,
Camınızı yaptırmadıysanız Sertepe adına sizlere yardımcı olmak isterim. Telefonumuz   0(224) 267 21 00 / Dhl : 156