škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Teslimat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı melihka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar herkese bi konuda fikirlerinizi almak ostedim aracimi mayis 10 da siparis ettim ve suan 1 2 haftadir transfer asamasinda gorunuyor sizce ne zamana gelir satis temsilcisi bu hafta falan gelebilir dedi siz ne dersiniz ?

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melihka;520946
Merhabalar herkese bi konuda fikirlerinizi almak ostedim aracimi mayis 10 da siparis ettim ve suan 1 2 haftadir transfer asamasinda gorunuyor sizce ne zamana gelir satis temsilcisi bu hafta falan gelebilir dedi siz ne dersiniz ?

Araç transferdeyse dedikleri tarihte gelir bir aksilik olmaz ise.

Hatta  benim Fabia 3 e 30 mayıs demişlerdi arabayı 18 mayısta teslim ettiler tabii bayiden bayii ye değişiyor ben yükselenden almıştım.Biraz bastırdım ben araç türkiye ye iner inmez gümrükten sonra depo dan çektiler aracı acil olarak.Fabrikadan ayrıldıktan sonra her aşama transfer olarak gözüküyor araç Boleslavdan trenle almanya hamburg a gidiyor hamburgtan türkiye ye gemi yolu ile geliyor o gemi komple karışık vw audi seat skoda ilk olarak ispanyadan seatleri alıp barcelonadan sonra almanyadan audi vw skodayı alıp türkiye ye geliyor.

Araç gelmiş gece yıkamışlar sabah hemen hazırlamışlar öğlen 3 gibide teslim almıştım.
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2015, 22:54:26 Gönderen: suleyman90 »

Çevrimdışı melihka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
keşke artık sabırsızlık zirvede :) teşekkür ederim bilgi için :)

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melihka;520960
keşke artık sabırsızlık zirvede :) teşekkür ederim bilgi için :)

Ne demek :) Tabii ki araç beklemek zor asker yolu gözler gibi :D günler geçmek bilmiyordu vallahi ...

Bu arada unuttum aracınız hayırlı olsun tekrardan Rabbim kaza bela vermesin keyifli günlerden kullanın :)

Çevrimdışı melihka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler sizinde araciniz hayırlı olsun kem gözlerden sakinsin Allah :)

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melihka;520967
Teşekkürler sizinde araciniz hayırlı olsun kem gözlerden sakinsin Allah :)

Teşekkürler.Octavia ile ilgili bilgileride sorabilirsiniz aynı şekilde babamında octaviası var aynı zamanda onunla ilgileniyorum artık arabanın tüm vidalarını gördük.:)

Çevrimdışı melihka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uzun süre Toyota kullandık bakalım Skoda nasıl olcak tesekkur ediyorum yardım için:)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam nerelisiniz? Hemşeri çıkabiliriz :D

Hayırlı olsun bu arada. Sabrın sonu selamettir.

Çevrimdışı melihka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aslen amasya merzifon ama yillardir samsundayiz:) tesekkurler :)