škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 Skoda Snowman Polar Testlere Başladı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2016 Skoda Snowman Polar,testlerine Alp Dağları'nda devam ediyor.

Skoda'nın yeni suv modeli olan 2016 Skoda Snowman Polar,Alp Dağları'nda gerçekleştirdiği testler sırasında casus kameralara yakalandı.

Tasarım olarak Yeti modelinin bir büyüğü gibi duran 2016 Skoda Snowman Polar,4.6 metrelik bir model olarak yollara çıkacak.7 koltuk ile gelecek olan 2016 Skoda Snowman Polar, MQB B plaformu üzerinde geliştirildi.

4 tekerlekten çekişin opsiyon olarak verileceği tahmin edilen 2016 Skoda Snowman Polar'ın Ocak-Şubat gibi satışa çıkması bekleniyor.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Su arabaları kaymak gibi avrupa yollarinda test edene kadar getirsinler burada test etsinler arkadas. Bakalim on takimlari dayaniyor mu? Ankaranin gobegi  kizilay ziya gokalp in bir arkasindaki sokakta yola kanal acmislar gormedim dustum araba oturdu agladi resmen  boyle rezillik olamaz.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;518124
Su arabaları kaymak gibi avrupa yollarinda test edene kadar getirsinler burada test etsinler arkadas. Bakalim on takimlari dayaniyor mu? Ankaranin gobegi  kizilay ziya gokalp in bir arkasindaki sokakta yola kanal acmislar gormedim dustum araba oturdu agladi resmen  boyle rezillik olamaz.

Bursa-orhangaziye bi gel sen 2senedir asfalt yoktu şimdi attılar yan yana 3 arabalık yolda tek arabalık asfalt var kenarlar çukur mıcır taş

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sen git dizel+otomatikle en ucuz tüketimi sağla, fiyat/performans olarak sınıfının en iyisi ol, ama şu arkayı gene Doblo gibi yap.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Van modelini çıkartsalar mini cargo projelerine rakip olur :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI