škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

18000 btu duvar tipi klıma tavsiyeleriniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.
36 m2 salonuma duvar tipi klıma düşünüyorum.airfel tavsiye edildi ama ne dersiniz.3000 tl sınırında ne alabilirim kullananlarınız var mı,soğutma ve ısıtma sorunu var mı kronık arızaları var mıdır,elektrik  tasarrufu olsun istiyorum.lg nasıldır,daıkın epey pahalı.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;618915
Merhaba arkadaşlar.
36 m2 salonuma duvar tipi klıma düşünüyorum.airfel tavsiye edildi ama ne dersiniz.3000 tl sınırında ne alabilirim kullananlarınız var mı,soğutma ve ısıtma sorunu var mı kronık arızaları var mıdır,elektrik  tasarrufu olsun istiyorum.lg nasıldır,daıkın epey pahalı.
Hocam 36 m2 için 18000 fazla değil mi? Bilmiyorum ama ben yazlık için 12000 lik Vestel aldım 34m2 salon ve memnunum.. köşe bina ve iki taraftan güneş akşama kadar vuruyor..

Bence aynı tarz yerlerin kullandığı klimalara bakıp öyle karar verin boşuna haddinden yüksek bir meblağ ödemeyin

Bu arada klima alırken garanti süresinin yanında montaj yapılan çevrede yaygın servis ağı olması önemli..

Klimanın babası Mitsubishi yi söktürüp Vestel taktırdım.. sırf bu sebepten..
Vestel ve Beko servisi en geç ertesi gün geliyorlar. Mitsubishi 3 ay gelmedi. Koca yaz sıcakta kaldık :(