škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tavsiye Lazım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cagdas0635

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese hayırlı günler forumda yeniyim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-temiz-skoda-fabia-713705160/detay/

Bu ilanda ki aracı alıp 2-3 masraf etmek mantıklı olur mu sizce ?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vision C ye giderek yaklaşıyor tasarımlar

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cagdas0635;651087
Herkese hayırlı günler forumda yeniyim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-temiz-skoda-fabia-713705160/detay/

Bu ilanda ki aracı alıp 2-3 masraf etmek mantıklı olur mu sizce ?

Başına iş alırsın. Komple boyalı ama tramerde 2000 tl hasar kaydından bahsediyor.?! dürütce şu şu şu oldu bukadar iş yaptık dese korkma derim ne hasar nekadar olursa olsun. ama ilanların her zaman bir yerindeki abuk sabuk seyler ele veriyor.

Pert olmuş aracı toplamışlar belli ki. (bence)

Bir de şu lafa ifrit oluyorum, isteyen ustasını alsın gelsin. He herkezinde cebinde bi usta vardı ya da usta sırtında aracı lifte alacak!?

Linkteki bu videoyu izlemende fayda var.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sırf meraktan 1.4 TDI bu kasa Fabia alacakmış gibi ilanları gezdim. Km’leri yaşından dolayı yüksek. Bakımlıysa problem olmaz. Ancak araçların hiçbiri özenli kullanılmamış gibi duruyor. Kaporta hasarını kafaya takmayayım dedim. Sonuçta Şahin’e doğana bineceğim buna bin daha iyi. Kaportalarında birleşim yerleri hep farklı çizgilerde. Toplarken bile düzgün toplanmamış. Ya meblağı yükseltip temizine bakacaksın ya da benzinli modellere bakacaksın. Benzinlilerde 1.2, 1.4 motorlarda daha temizleri var gibi. 21’e buna verip uğraşmaktansa az daha ekle kafan rahat olsun. Temiz denilebilecek doğanı 21-22’ye satıyorlar. Biraz farkı olsun.

Kısacası bu ilandakini alma.