škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rot yaptıracagım, lütfen tavsiyelerinizi alayım.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Giunti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım henüz bir yıllık. Sıfır almıştım. Geçen hafta 15.000 bakımını serviste yaptırdım. Rot bozukluğu( yolda çekme) problemimi de dile getirdim. Aracımın serviste kalması gerektiğini istediler. Servis, Oturduğum yere 100 km uzak olduğu için, serviste bırakamadım.  Servis yetkilisi dışarda da yaptırabileceğimi söyledi.  Sonuçta araç garantili araç.  Dışarda rot yaptıracağım bu durumda. Ne gibi Tavsiyeleriniz olur , nelere dikkat etmeli neleri tembihlemeliyim.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rot ayarinda birsey yok. Muhtemelen servisten daha iyi yaparlar..en fazla 30dk da is biter

Çevrimdışı Giunti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
BENCE de servisten daha iyi yaparlar. hatta, serviste yapılıyor mu, o bile meçhul. yani belki, onara da dışarda yaptırıyorlar .

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hiç bir şey tembihlemene gerek yok. Usta çok biliyorsan gel sen yapsa derse ne diyeceksin. sadece derdini anlat gerisi makina ve ustanın işi. kolay gelsin.

Çevrimdışı Giunti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
YANİ, yapan kişinin GARANTİYİ bozmaması anlamında sormuştum.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
rot ayarı garantiye girmez. rot başı arızası için 6 ay 15000 km iyi niyete sokulabilir. rot ayarınızı dışarıda yaptırmak zorundasınız. mümkünse her lastık değişiminizde yaptırın kontrol ettırın. dışarı da rot ayarı yapılması garantiyi bozmaz.