škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Makyajlı Octavia Satışa başlandı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Hafta sonu Ankara yolculuğum oldu,otobanda peşime yeni octavya takıldı.Ben 4 kişi bagaj dolu,octavya tek kişi..Yeni 115 bg motor mütiş..Bana kafa tuttu..

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni octavia sizin arabanızdan daha hafif (ki bir de 4 kişi+bagaj var) ve sadece 5 bg daha güçsüz yanılmıyorsam. Bu durumda sizin ona kafa tutmanız gerekmez miydi :)

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: Ozan SARAÇ;621083
Yeni octavia sizin arabanızdan daha hafif (ki bir de 4 kişi+bagaj var) ve sadece 5 bg daha güçsüz yanılmıyorsam. Bu durumda sizin ona kafa tutmanız gerekmez miydi :)

Superb 200 kg daha ağır,ayrıca kişi sayısıda fazla olduğundan rampada octavya uzayıp gitti..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Normalde de agirlik avantaji nedeniyle Octi tdi Superb den bir tik daha perf lidir

Çevrimdışı mudda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
öncelikle merhaba,
yeni kasa daha piyasaya çıkmamış 1.2 tsi 86 ps octavia ambition 91.100 lira fiyatı ile geliyor.. tavsiyeleriniz nelerdir?

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mudda;622610
öncelikle merhaba,
yeni kasa daha piyasaya çıkmamış 1.2 tsi 86 ps octavia ambition 91.100 lira fiyatı ile geliyor.. tavsiyeleriniz nelerdir?

Hocam fiyatta yanlışlık var herhalde. 69100 TL ile satışa sunuldu. Ben bugün gördüm aracı. Babama bakıyoruz. Benzin+manuel kombinasyonu için ideal ama motorun performansını bilemiyorum. Yüklü iken sıkıntı olabilir. Bu yüzden ikinci el maksimum 10000 km'de ambition 1.0 TSI 115 PS lik modellere bakıyoruz.

Çevrimdışı mudda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet yanlış yazmışım 69bin lira, pazarlık yaptınız mı? bana adanada en son 68.5 dediler, aracı göremedim, nasıl ilk izlenimleriniz, gerek tasarım gerek konfor olarak, yakıt konusunda da çok şüphelerim var, eğer yazılı olanlar doğru ise yakıt tüketimi bir benzinli araç için gayet ideal. sanırım bu araçlara kit ile tüp takılıyormuş ama mailyeti 7500 lira civarında dediler..