škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Süper b krom çıta

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni kasa superb aracın sağ arka kapının üsteki krom çıta çıkıp duruyor sorunu yaşayan varmi veya çözümünü bulan

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
henüz bir sorun yaşamadım. ama pek de yaşamayacam gibi durmuyor. çok sağlıklı durmuyor

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;585427
Yeni kasa superb aracın sağ arka kapının üsteki krom çıta çıkıp duruyor sorunu yaşayan varmi veya çözümünü bulan

Bu sorun kronik bir arızadır.Servis aksiyonu bulunduğundan, en yakın yetkili servise gittiğinizde gereğini ücretsiz olarak yaparlar. Forumda bu sorunla ilgili daha önceden yeterince paylaşım yapılmıştır. Bilgilerinize.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;585440
Bu sorun kronik bir arızadır.Servis aksiyonu bulunduğundan, en yakın yetkili servise gittiğinizde gereğini ücretsiz olarak yaparlar. Forumda bu sorunla ilgili daha önceden yeterince paylaşım yapılmıştır. Bilgilerinize.
Teşekkürler bulunduğum ilde servis olmadığı için gidemedim en kısa sürede gitmek şart oldu

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Genelde ön kapının çıtaları atıyor onu garantiye sokuyorlar. İnsallah sizinkine bir kılıf bulup ekstra para istemezler.

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Krom parçanın değişimi ile sorun çözülüyor mu? Yine aynı sorun oluşmaz mı arkadaşlar?

Bu arada 2016 22. hafta sonrası üretilen araçlarda bu soruna ilişkin bir çalışma güncelleme iyileştirme var mıdır?

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Attorney58;585446
Krom parçanın değişimi ile sorun çözülüyor mu? Yine aynı sorun oluşmaz mı arkadaşlar?

Bu arada 2016 22. hafta sonrası üretilen araçlarda bu soruna ilişkin bir çalışma güncelleme iyileştirme var mıdır?

Bildiğim kadarıyla bazı araçların ön kapısında oluşan ufak sarkmadan ötürü çıtalar birbirine takılıyor ve çıkıyor.Daha önceki konularada göz atarsanız bu problemi yaşayan çok kullanıcı vardı.Çıtalar zarar görmediyse silikon yapıyorlar galiba.Zarar gördüyse yenisi getirtiliyor.Ancak ne olursa olsun ön kapıların ayarlanması lazım.Yoksa yine aynı problem oluşabilir.

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracın fabrika çıkışı kapı ayarına müdahale ile sorun çözülüyorsa sıkıntı yok ama sürekli tekrarlaması can sıkıcı olur. Sizin aracınızda bu sorun oluştu mu giderildi mi? superb siparişi verme arefesinde iken sunroof ile bu hususa takıldım.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Attorney58;585453
aracın fabrika çıkışı kapı ayarına müdahale ile sorun çözülüyorsa sıkıntı yok ama sürekli tekrarlaması can sıkıcı olur. Sizin aracınızda bu sorun oluştu mu giderildi mi? superb siparişi verme arefesinde iken sunroof ile bu hususa takıldım.

Ne bende nede babamın aracında yok kapı sorunu.Ama forumda yaşayan arkadaşlar var.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim ön iki kapı da ayarsız ikiside ayarlanacak

Çevrimdışı beyzadem1944

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim araçta da oldu. Sol ön kapının lastiği arka kapının çıtasını çıkartıyor. Servise gittim çıta ve lastikler için sipariş verdi ancak yurtdışından geleceği için 1 ay sürer dediler. Bakalım nasıl bir sonuç çıkacağız...

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı asaletinbedeli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende de oldu. Servise gittim. Bir çay içimi sürede kapı ayarlarını yaptılar sorun çözüldü.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de çıtaları bir kaç kez kendim oturttum ama olmadı. sürücü tarafında fitil muntazam oturmuş. yolcu tarafında kapı fitili kayık. aslına 1 mm lik bir hata var. falçata ile dokunan kauçuk kenarı alsam olur belki. ama servis orijinal malzeme ile çözsün sorunu. fiat almıyoruz işçilik hatalarını falçata ile düzeltelim.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;585539
ben de çıtaları bir kaç kez kendim oturttum ama olmadı. sürücü tarafında fitil muntazam oturmuş. yolcu tarafında kapı fitili kayık. aslına 1 mm lik bir hata var. falçata ile dokunan kauçuk kenarı alsam olur belki. ama servis orijinal malzeme ile çözsün sorunu. fiat almıyoruz işçilik hatalarını falçata ile düzeltelim.
Bnm sağ arka çıta sürekli çıkıyo kapı ayarsız kapı ayarı nasıl bozulur anlamış değilim Allah tan arabayı fazla kullanmıyorum