škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Benzinli superb ve Cc arasında kararsızlık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tanseler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birader;642017
Hocam zaten ısınsanız da bütçenizle bunu alamazsınız :) Bu aracın sıfırı (dizel CLS 300) 703 Bin TL :)
 http://fiyat.mercedes-benz.com.tr/yeni-cls

Ben biraz daha mütevazi bir şeyden bahsediyorum :)
 Şuna benzer;
 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sahibinden-en-full-donanimli-cls-350-545979031/detay

Bu dolu bir CLS. Fiyat, km, bakım, vb. değişkenlerden bağımsız olarak örnekledim. İlanla da bir ilgim yoktur. Tesadüfen seçtim. Sizin alabileceğiniz model yılı ve tasarım budur. Dolusunu ve iyi bakılmışını bulursanız kaçırmayın...

Evet ısınamadan bana bir hayli uzak :) ama ilandaki araç her ne kadar Mercedes’te olsa kasa yapısı itibariyle ilgimi cekmiyor. Zahmetleriniz icin teşekkür ederim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Birader

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tanseler;642019
Evet ısınamadan bana bir hayli uzak :) ama ilandaki araç her ne kadar Mercedes’te olsa kasa yapısı itibariyle ilgimi cekmiyor. Zahmetleriniz icin teşekkür ederim.

Rica ederim. Yakından görseniz ve kullansanız fikriniz değişir aslında ama neyse...farklı dünyaların araçları :)

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tanseler;642005
Açıkcası Su an kullandığım araç olan fluence’i bile inanmayacaksınız belki keyif alarak kullanıyorum. Beni rahatsız eden tek şey trim sesleri ve ardı arkası kesilmiyor maalesef ki Renault’un genel olayı trim sesleriymis bunu da sahip olunca anladım. Alman tercihim bu noktada trim sesini de yaşamamak adına ve uzun yıllar binecek olmamdan sebep basımızda ağrıtmamalı açıkcası çünkü Renault ile 118.000 km de ne şanzıman ne motor tarafında sıkıntı yaşamadım ki kullandığım araçta yine kuru çift kavrama. Cc görüntüsü gerçekten çok hoş ve direksiz camlar en büyük etkiyi bıraktı bende. Diğer yandan superb e de aşık olmuş biri olarak onu da yabana atamıyorum. Bu sebeple özellikle bu iki aracı kullanan arkadaşların yorumunu istedim. Birde cc de cam tavan tam açılmıyormuş sanırım bunu da yeni öğrendim :) yorumunuz icin teşekkür ederim.

1-2 kararsızlığı benim su an kullandığım araçta da var maalesef çift kavramaların genel sorunu herhalde. Guvenlik konusunda sizinle hem fikirim ayni veya yekinlardir birbirlerine. Superb icin benim adıma olmazsa olmaz cam tavan, xenon mümkünse adaptif hız sabitleme özellikleri. Donanım olarak superb ağır basıyor bakım gibi maliyetlerden de kaçmıyorum açıkcası güvenlik önemli benim için su anki aracım bile hala yetkili servise giriyor. Siz bu arada hangi modelini kullandınız cc’nin benim aklımda 2014 ve 2016 arası modelleri vardı. Yine superb icin minimum 2015 modelini düşünüyorum. Teşekkür ederim yorumunuz icin.

Teşekkür ederim sağolun yorumunuz icin.

0541 795 07 38 mesaj at sana resimerini yollıyayım belki size satarım aracı hem denersin görürsün 2015 model ağır bakımlarıda yeni yapıldı Exclusive dolu bir araç

Çevrimdışı Tanseler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;642048
0541 795 07 38 mesaj at sana resimerini yollıyayım belki size satarım aracı hem denersin görürsün 2015 model ağır bakımlarıda yeni yapıldı Exclusive dolu bir araç

İlginiz icin teşekkür ederim fakat aracı bayiden almayı planlıyorum.

Çevrimdışı Tanseler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hala karar verememekle beraber son bir haftadır trafikte karşıma sıklıkla çıkan Cc aklıma baya baya yatmaya başladı. Sanki kafamı çevirdiğim her yerde cc var ve bu aracı almaya düşünene kadar bir tane bile görmemişken su aralar filo araçları gibi gözükün önünden ayrılmamaları da ayrıca bilinç altına da işlemiş vaziyette :) allah kimseyi kararsızlıkla sınamasın o kadar igrenc bi durum. Bakalım bu ay sonu ne yapacağız göreceğiz :)

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sportif sürüş düşünüyorsan superb yi hiç düşünme. Böylece kararın daha isabetli olur. Passatdaki sürüş hissiyatı ile superb arasında bile fark varken cc ile kararsız kalmaman gerekir. İhtiyacına göre seçimini şekillendir. Yakıt konusu, donanım konusu, genişlik konusunu sürüş zevkine ve sportif görünüme değişeceksen cc. Ben açıkcası passatdaki sürüş zevkini superb aracımda alamıyorum ama aracım prestige olduğundan diğer yönlerden comfortline passata göre daha tatmin edici. Bi senon farları ve gündüz farlarını halojen fara, elektrikli bagajı ve dokununca açılan kapıları, iç hacmini ambiyans aydınlatmasını değişmem volswagene. Her yönüyle değerlendir.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=17489]Tanseler[/MENTION]

Hocam çerçevesiz camlar aklınızı almış anlaşılan ancak cc yi bilen birisi olarak diyorum kullanılan malzeme kalitesini kıyas dahi almam. Yani vw miş ana markaymış felan ıvır zıvır. Belki de octavia fabia da öyledir ama Superbte asla ki bazı ülkelerde araç E segment olarak satılıyor. Konfor hacim bagaj rakipsiz(Tek rakibi konforda Mondeo segmentinde) donanım zaten ordata. Teknolojik oyuncak daha fazla Superbte onu geçtim Sunroof u açılıyor en azından :) Ben malzeme kalitesine ve konforuna önem veren birisiyim ve Türk insanına ne olursa olsun hacim ve bagaj çok önemli bu konuda Superb rakipsiz. Herşeyi geçtim Superbin o çok güzel darbe emen ve yolda adeta gemi gibi salınarak ve yol tutuştan ödün vermeden giden kasasını cc ye nasıl değişeceksiniz merak ediyorum :) artık kendinizi avutmak için aracı durdurup camlarını indirip kapısını açarsınız çünkü başka bir tane bile artısı yok :))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Tanseler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hepinize kıymetli yorumları icin teşekkür ederim. Dün itibari ile malum site üzerinden bir arkadaş ile superb icin anlaştık. Araç hatasız söylendi exper yapılacak tabi ki. Prestij pakete ek opsiyon ses sistemi adaptif hız sabitleme ve kor nokta gibi bazı asistanlarda mevcutmuş cam tavan tabi ki var :) bütçeyi biraz astım araç 12.000 km de garantisi de devam ediyor. Exper de sorun çıkmaz ise haftaya Salı günü işlemler bitmiş olacak. Fakat hala cc aklımın bir kösesinde. İlerleyen durumda elim müsait olursa mutlaka bu aracı da alıp kullanmak istiyorum fakat su an icin superb de karar kıldık.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tanseler;642828
Arkadaşlar hepinize kıymetli yorumları icin teşekkür ederim. Dün itibari ile malum site üzerinden bir arkadaş ile superb icin anlaştık. Araç hatasız söylendi exper yapılacak tabi ki. Prestij pakete ek opsiyon ses sistemi adaptif hız sabitleme ve kor nokta gibi bazı asistanlarda mevcutmuş cam tavan tabi ki var :) bütçeyi biraz astım araç 12.000 km de garantisi de devam ediyor. Exper de sorun çıkmaz ise haftaya Salı günü işlemler bitmiş olacak. Fakat hala cc aklımın bir kösesinde. İlerleyen durumda elim müsait olursa mutlaka bu aracı da alıp kullanmak istiyorum fakat su an icin superb de karar kıldık.

Tansel hayırlı olsun bir resmini paylaşmanı beklerdim araç bu diye .. güle güle kullan

Çevrimdışı Tanseler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;642830
Tansel hayırlı olsun bir resmini paylaşmanı beklerdim araç bu diye .. güle güle kullan

Aracı daha teslim almadım. Kısmet olur da bir sorun çıkmazsa Salı günü işlemlerini bitirip teslim alacağım. Araç sahibi ile telefonda görüşüp anlaştık.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=17489]Tanseler[/MENTION]

Hayırlı ve uğurlu olsun inanın ben yerinizde olsam aynı kararı verirdim :) Umarım bi aksilik şanssızlık ve sorunla karşılaşmadan kazasız belasız binersiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı EnginT

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Kardesim... kazasiz belasız, sorunsuz, keyifli sürüsler dilerim... Superb ailesine hosgeldiniz...
Engin Tunçay