škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A4 2003 1.8 Turbo L&K ;)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adilc4n

• 2003 1.8T
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar... Bu azgın kuş ise benden...2003 1.8 Turbo ;). Bütçemin yettiği yere kadar benzinde kullanmaya çalışıyorum. Rabbim daha iyilerini sizlere versin...

Teşekkürler.
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2014, 23:18:38 Gönderen: adilc4n »

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagajdaki efe yazısı ve benzinlikteki amblem sökülmeli.. tavanda  boya sıkıntısı yoksa tavanda sökülmeli.. bütçe de uygunsa jant istiyor araç.. kazasız sürüşler..

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.8t bir başkadır. Kazasız belası kullanmak nasip olsun.
Motor kaputunun bir resmi varsa paylaşabilir misiniz? 2003 modellerde bildigim kadarıyla elektronik gaz pedalı vardı bundaki durumu merak ettim.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı onderr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;479481
Bagajdaki efe yazısı ve benzinlikteki amblem sökülmeli.. tavanda  boya sıkıntısı yoksa tavanda sökülmeli.. bütçe de uygunsa jant istiyor araç.. kazasız sürüşler..

sizde herşeye karışıyorsunuz herkesin zevki farkı adam kendi arabasındaki efe yazısını skoda amblemini sizemi soracak ? istediğini yazar istediğini takar ......:mad: ;)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hiç lk gibi durmuyor lk'nın döşemeleri deri değilmiydi ? birde araç hor kullanılmış gibi ...
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2014, 22:32:36 Gönderen: veracocha »

Çevrimdışı adilc4n

• 2003 1.8T
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;479481

Bagajdaki efe sökülebilir evet. Lakin benzin deposu tavan da aldığımdan beridir mevcut. Kaput ila tavanda güneş yanığı sorunu olduğu için kaplatılmış... Bütçe uygun olsa ömürlük araç olduğu için komple boya yaptırmayı düşünüyorum ilginiz için teşekkürler

Çevrimdışı adilc4n

• 2003 1.8T
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;479482
1.8t bir başkadır. Kazasız belası kullanmak nasip olsun.
Motor kaputunun bir resmi varsa paylaşabilir misiniz? 2003 modellerde bildigim kadarıyla elektronik gaz pedalı vardı bundaki durumu merak ettim.

Kaput altı fotoğrafmı istiyorsunuz beyfendi. Kaput altı fotoğrafı istiyorsanız elimde mevcut değil lakin sizin için çekip gönderebilirim. Teşekkürler.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet evet kaput alti olacaktı . :)
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı adilc4n

• 2003 1.8T
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;479490
hiç lk gibi durmuyor lk'nın döşemeleri deri değilmiydi ? birde araç hor kullanılmış gibi ...

Benim araştırmalarıma göre 1.8 T 20V L&K modeli... Ve 2003 model turbo L&K yok denecek kadar az... döşemeleri deri konusuna gelince tüm modellerinde böyle değil.... L&K zaten özel üretim olup farklılıkları olmayan tek seridir. Araç dediğiniz gibi dış ve iç olarak %100 olamaz zaten lakin motoru herşeye bedel çok şükür.. :gaz:

Çevrimdışı adilc4n

• 2003 1.8T
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;479496
Evet evet kaput alti olacaktı . :)

Uğur bey ben size özel fotoğrafı çekip mesaj olarak atacağım. turbo L&K hakkında başka engin bilginiz var ise öğrenmek isterim teşekkürler.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de aynı renk 2001 elegance vardı. Bu araçta kesinlikle elegance. L&K ler 2000 yılında geldi zaten Türkiye'ye.
1.8 t lerde en son 2001 de geldi diye biliyorum (2003 vrs ler haric)Meragimin sebebi de biraz bu.
Çok keyifli alettir.1.8T' si bana nasip olamamıştı.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı adilc4n

• 2003 1.8T
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;479499
Bende de aynı renk 2001 elegance vardı. Bu araçta kesinlikle elegance. L&K ler 2000 yılında geldi zaten Türkiye'ye.
1.8 t lerde en son 2001 de geldi diye biliyorum (2003 vrs ler haric)Meragimin sebebi de biraz bu.
Çok keyifli alettir.1.8T' si bana nasip olamamıştı.

Dediğiniz gibi elegance olsa dahi bu 2003 model bir 1.8T'dir yani.... İlgi ve bilgilerinize teşekkürler

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adilc4n;479497
Benim araştırmalarıma göre 1.8 T 20V L&K modeli... Ve 2003 model turbo L&K yok denecek kadar az... döşemeleri deri konusuna gelince tüm modellerinde böyle değil.... L&K zaten özel üretim olup farklılıkları olmayan tek seridir. Araç dediğiniz gibi dış ve iç olarak %100 olamaz zaten lakin motoru herşeye bedel çok şükür.. :gaz:

Lk değil hocam sizin araç Lk olsa o jantlar olmaz içi deri olur ve kapı yanları maun kaplama olur Lk'nın içi çok farklı , birde aracın yanında filan bir yerinde Laurin & Klement yazar sizinkinde yazıyor mu ?

Çevrimdışı adilc4n

• 2003 1.8T
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;479502
Lk değil hocam sizin araç Lk olsa o jantlar olmaz içi deri olur ve kapı yanları maun kaplama olur Lk'nın içi çok farklı , birde aracın yanında filan bir yerinde Laurin & Klement yazar sizinkinde yazıyor mu ?

O halde engin bilgileriniz doğrultusunda düzeltme yapalım elegance serisi sanırım. ibraname çamurluk üzerinde yazıyor. Teşekkür ederim yardımlarınız için

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hosgeldiniz, aracınızı iyi günlerde kullanın, isim plaka uyumuda hos olmus,