škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ön cam

guven · 16 · 8267

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı guven

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçen gün otoban bağlantıyolunda gider iken karşı şeritten geldiğini düşündüğüm taş sebebi ile malesef ön camım kırıldı önce taşın vurduğu yerde idi fakat eve gelinceye kadar malesef dallanıp budaklandı bildiğim kadarı ile kasgolar ilk cam hasarında ücretsiz değiştiriyorlar fakat takılan cam orjinal mi? bilgisi olan var mı? Citigo camının bulunacağınıda pek sanmıyorum ellerinde ama...?
   Birde serviste değiştirmek istersem kasgo ile servisin anlaşması varsa hasarsızlık ind.mimi kaybetmeden değiştirirler mi sizce?

Çevrimdışı ALANSO

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kasko policende ne yazıyor? Can degisimi cogu kaskoda yerli diye geçer ancak yerlisi bulunamazsa orj taktirtmak zorundalar;) illede orj derseniz servise farkı siz öder orj taktirirsiniz...

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
erdoğanın dediği gibi poliçeye bak orda ne yazıyorsa odur.

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun.Prosüdür yerli cam takılıyor.Uğraşır beklerseniz ve fark öderseniz orj cam takılabilir.Skoda Servis ve kaskoyla görüşün.

Çevrimdışı eray_inan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
6 7 ay önce aynı durum başıma gelmişti, skoda servisinde axa kaskodan orijinal cam değişimi yapıldı,kuruş ödemedim.bu değişim hasarsızlık indirimini etkilemez.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Citigo nun yan sanayi camı çıkmamıştır diye düşünüyorum,
Durum böyleyse fark vermeden kasko delinmeden orijinal taktırılabilir..

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;433829
Citigo nun yan sanayi camı çıkmamıştır diye düşünüyorum,
Durum böyleyse fark vermeden kasko delinmeden orijinal taktırılabilir..

Aynen bu camin yerlisini bulmaniz zaten zor daha kaliplanip imal edilmemistir. Mecburen orjinal olscak

Çevrimdışı guven

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yardımlarınız için saolun benim işler yoğun olduğundan bir türlü ilgilenemedim. bakalım artık bir ara baktırıcam inş.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer kaskonuz full kasko ise orijinal camı hasarsızlık indiriminiz bozulmadan değiştiriyorlar :)

Çevrimdışı guven

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
teşekkürler kasgom full kasgo, 5bim km deki araca yan sanayi cam taktırmak istemedim. gerçi cok birşey fark edeceğinide sanmıyorum ama bazen eğri olabiliyor nitekim daha önce başıma gelmişti sinir bozucu. birde bmw almayı düşündüğüm ve bunun kasgosunu da ona aktarmak istediğim için hasarsızlık bozulmazsa daha iyi olacak gibi(zira eski bmw ler için sağlam kasgo fiyatları çekiyorlarmış :)) ama artık ydısından dönünceye kaldı kısmet

Çevrimdışı kordsa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende skoda citigo aracımı alalı daha 9 ay oldu sağ arka yan camın içinde baloncuklar tespit ettim.garanti kapsamında mıdır? bu sorunla karşılaşan oldu mu?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanın camında doğrudan baloncukların olması çok normal bir durum değil açıkcası. Filmli yüzeyler için çok normal ama film de yok. Bence servise gösterilmeli. Müsait olursanız fotoğrafını paylaşırsanız daha çok insan fikir söyleyecektir.