škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

citigoyla uzun yol

guven · 23 · 11979

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guven;426169
biz o kadar yorulmadik yaa ankara havasi dinleye dinleye gittik zaten ist-ank uzun yol gibi gelmiyor bana ayrica nerdeyse tum yollar duble artik maceralik bir durum kalmadi pek bence :)

İstanbul Ankara arası aynen dediğiniz gibi. Çok yormuyor. Ben köye ulaşmak için yaklaşık 200 km de dağ yollarından geçiyorum. Takdir edersiniz virajlar, rampalar derken, düşük hacim benzinli eziyet oluyor bi süre sonra..

Çevrimdışı guven

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: etms;426170
İstanbul Ankara arası aynen dediğiniz gibi. Çok yormuyor. Ben köye ulaşmak için yaklaşık 200 km de dağ yollarından geçiyorum. Takdir edersiniz virajlar, rampalar derken, düşük hacim benzinli eziyet oluyor bi süre sonra..

rampa,viraj...  o zaman yorar. birde ses yalitimi kucuk sinifta daha zayif oldugundan yol ve ruzgar sesi .(motor sesi citigoda hic yok gibi.) sure uzadikca yorgunluk yapabilir.

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Güven senin yaşadığın duyguları bende zamanında yaşadım ve bende memnunum  180 hp lik bir kangoodan  70 hp bir fabiaya dönüş yaparak   bazen yoldabirileri ile tutuşuyorum  bakıyorum olmuyo bırakıyorum geçen 1,4 tsı scırıcco ile tutuştum  adam kayboldu o anda kangoom olsaydı dedim :D  sonuç olarak  fabiamdan aşırı memnunum ama bazen performans  çok lazım oluyo

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bora-feat;426963
Güven senin yaşadığın duyguları bende zamanında yaşadım ve bende memnunum  180 hp lik bir kangoodan  70 hp bir fabiaya dönüş yaparak   bazen yoldabirileri ile tutuşuyorum  bakıyorum olmuyo bırakıyorum geçen 1,4 tsı scırıcco ile tutuştum  adam kayboldu o anda kangoom olsaydı dedim :D  sonuç olarak  fabiamdan aşırı memnunum ama bazen performans  çok lazım oluyo

O nasıl bir kangoo'muş yahu? :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;427130

Farklı bi kangoo idi kendisi

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;427130
Kagooroo imiş o bence.:D

Çevrimdışı guven

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bora-feat;426963

bende eskiden öyleydim ama artık kimseye uymuyorum yol veriyorum musait olur olmaz cok sıkıştırılarsa camlara su attırıyom :)) birde tesbihim var viteste :)

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: guven;427285
bende eskiden öyleydim ama artık kimseye uymuyorum yol veriyorum musait olur olmaz cok sıkıştırılarsa camlara su attırıyom :)) birde tesbihim var viteste :)

Benimde bir tesbih alma zamanım geldi demekki :D