škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid ve Citigo

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

karatekamil

• Ziyaretçi
evet bende 2013 ün ilk çeyreğinde çıkacak diye duydum yeni octavia yı.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugun fuarda  octavıa yoktu mesela , yenileneceği için getirmemişler fuara . rapid ise rakiplerine göre baya iş yapar.

Çevrimdışı syn022

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;401577
Bu arada bu ASG, Opel' in Easytronic şanzımanı gibi bir çalışma prensibine mi sahip olacak? Hiç bilginiz var mıdır?

Aynen öyle abi Fiat ve Opel'in kullandığı şanzımanın birebir aynısı. Vasatın biraz üzerinde bir şanzıman ama DSG kullanan biri olarak ben ASG'yi otomatik olarak görmüyorum. Sırf bu yüzden Citigo'nun alt versiyonunu alıcam.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: syn022;410476
Aynen öyle abi Fiat ve Opel'in kullandığı şanzımanın birebir aynısı. Vasatın biraz üzerinde bir şanzıman ama DSG kullanan biri olarak ben ASG'yi otomatik olarak görmüyorum. Sırf bu yüzden Citigo'nun alt versiyonunu alıcam.
Bu arada DSG' de de debriyaj var.:wnk: Klasik tork konvertörlü bir şanzıman değil DSG. Ha çift çıkış mili olduğu için debriyaj da çift orası apayrı bir dünya tabii ki.:wnk:

Çevrimdışı syn022

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;410497
Bu arada DSG' de de debriyaj var.:wnk: Klasik tork konvertörlü bir şanzıman değil DSG. Ha çift çıkış mili olduğu için debriyaj da çift orası apayrı bir dünya tabii ki.:wnk:

DSG mükemmel bir olay. Tartışılmaz bir gerçek. ASG'yi henüz kullanmadım ama inceledim epey. Zevk vermez. Zaten arabanın üzerindeki motor küçük ve torksuz. Saçmalayacak rampalarda falan. Tiptronik kullanmak lazım. Onada gerek yok varsın sol ayağım çalışsın.

Çevrimdışı MuhammedSaid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada Rapid Euro Ncap ten 5 yıldız almış.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Ncap' ten bisikletler de beş yıldız alacak neredeyse.

Ben asıl IIHS' nin testlerini merak ediyorum.:wnk:

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;412700
Ncap' ten bisikletler de beş yıldız alacak neredeyse.

Ben asıl IIHS' nin testlerini merak ediyorum.:wnk:

kalıtelı bır bısıklet neden almasın :rm:

evet ncap yıldızı bol tutuyor sankı :)