škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SUPERB mizi Teslim Aldık

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masah;563575
Arkadaşımız prestij donanım araç alıp üstüne opsiyon ekletmiş. Gelen araçta eklenen opsiyon var,  ama seçilen paketin standart donanımı yok.
Buna kim sebep olduysa yaptığı aptallık bence de. Üstelik telafisi çok zor olan bir aptallık. Benim bir elemanın yapsa kapı önüne koyardım,  pazarda limon satsın.  Orada bu tip hatalar yapamaz.

Hocam tam olarak bundan bahsediyorum.

saygılarımla..

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eleştiri bir hak olduğu gibi kişinin şahsiyet ve şerefinin korunması da bir ödev ve aynı zamanda ilgili kişi için de haktır. Eleştiri boyutunu aşıp hakarete varan sözcükler hoş olmadığı gibi ilerde sıkıntılı durumlara veya istenmeyen sonuçlara da sebebiyet verebilir. Lütfen asgari de olsa nezaket ve üslupta satandartları korumaya çalışalım, hepimize iyi gelecektir. Herkese keyifli ve hayırlı günler...

Çevrimdışı Haradrim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Oncelikle ilginiz icin tum abilerime dostlarima tesekkur ederim.

Ancak 2 adet periyodik bakimla bu isi kapatmak istemiyoruz. Cunku parasini odedigimiz arabanin standartinda olan bir ozelligi kaybetmis durumdayiz.

Ilerde satarken bile sorun olusturacak diye dusunuyorum bu durum.

Attigimiz imzalar sorun olmaz.

Cunku fabrika ve satici hatasi oldugunu mailde yazili olarak bildirdi.

Simdilik dusunuruz. Ama bir turlu olsun buda olmayaversin diyemiyoruz maalesef.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haberci;563616
Eleştiri bir hak olduğu gibi kişinin şahsiyet ve şerefinin korunması da bir ödev ve aynı zamanda ilgili kişi için de haktır. Eleştiri boyutunu aşıp hakarete varan sözcükler hoş olmadığı gibi ilerde sıkıntılı durumlara veya istenmeyen sonuçlara da sebebiyet verebilir. Lütfen asgari de olsa nezaket ve üslupta satandartları korumaya çalışalım, hepimize iyi gelecektir. Herkese keyifli ve hayırlı günler...

Bende tam olarak bundan bahsediyorum ;) Hatasız kul olmuyor maalesef.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İnternette araç konfigüre ettiğinizde dahi onu eklerseniz bu çıkar diyorken bayi nasıl oluyor da böyle hata yapıyor? İnsandır beşer kuldur şaşar diyeceğim ama sistem de uyarıyor arkadaş, yani böyle bir hata yapma lüksü olmamalı, olamaz. SenaAksoy hanimefendi de Rapid siparişinde sorun yaşamıştı. Kim olsa küplere biner, binmem diyen yalan söyler.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam tüm bakımları ücretsiz almaya çalışırdım üste çıkarak , ki bencede olması gereken budur , periyodik bakım da neymiş ki piyasa 60-70'e satılan yağa 200 lira yaz sonra 2 tane periyodik bakım hediye edeceğiz diye müşteriyi kekle , Haa kardeşim aracın garantisi boyunca tüm peryodik bakımları ücretsiz yapacaksanız razıyım diyin bence , ya da pahalı olan müzik sistemi columbus muydu neydi onlardan takılmasını filan isteyin

Çevrimdışı coldwhite

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracı daha sonra satarken yaşanılacak değer kaybını da düşünmek gerek. Madem ticaret yapıyorlar hatalarını makul şekilde telafi etmek zorundalar.

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Demek ki önemli bir çoğunluk benim verdiğim gibi tepki verirmiş. Herkes işini düzgün yapacak. Bu iş böyle.