škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

koltuk kılıfı hakkında

ordic · 37 · 10806

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arakadaşlar merhaba bugün Merter'de bulunan Zibart'a Atik otonun aracı alırken hediye ettiği koltuk koruma kuponu ile gittim. Gittiğimde önce bana diğer ürünlerinden de bahsettiler, bende hem zamanım olmadığı için, hem pahalı oldukları için hem de aklımda öyle bir fikir olmadığı için sadece koltuk koruma yaptırmak istediğimi söyledim. Belki bana öyle geldi ama koltuk koruma için kullandıkları spreyi bir kaç fıs fıs yaptıktan sonra bıraktılar 1 dk bile sürmedi. Bana özenilmemiş gibi geldi. Yarım saat kadar beklenmesi gerektiği söylenildi, koltuklara gittim bü süre dolmadan parmağımı sürdüm ama sanki hiç bir şey yokmuş gibiydi. Neyse artık bedava bu kadar olur artık.
Ben bir süredir koltuk kılıfı için internette araştırma yapıyordum ama aklıma yatan bişey bulumadım, Bugün aklıma eski Golf'üme özel dikim kılıf yaptırdığım Nazar Oto geldi. İnternetten araştırdığımda Soğanlı'da bulunan dükkanın kapandığını öğrendim, Sakarya'ya taşınmış. Telefonla görüştük kendimi hatırlattım. Kendisininde Golf'ü vardı satmış Octavia almış :) Daha evvel Rapid'e kılıf yapmış Facebook'taki sayfasında varmış. Fotoğrafları buldum aşağıya ekledim. Bir kısmı ithal vinexle yapılmış. Sakarya'ya bir hafta sonu gelirsen takarım yada sana yollarım İstanbul'da taktırırsın dedi. Tam kumaştanda yaptırsam daha uygun fiyata gelecek. Sizce nasıl?:gaz:

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süper koltuk deseni...hiç kaçırmayın bence, gri veya siyahı varsa ben de isterim böyle birşey...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;553283
Süper koltuk deseni...hiç kaçırmayın bence, gri veya siyahı varsa ben de isterim böyle birşey...

burada daha evvel koltuk kılıfı yaptırdığım için ustalığını ve esnaflığını iyi biliyorum. İşinin ehli birisi. Renk seçenekleri mutlaka vardır. Ben yarı deri olanını değilde komple kumaş olanını yaptıracağım.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum rapid için fiyatlar çıkıyor tam kumaşta. Ayrıca airbag ler ne durumda oluyor

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;553277
Arakadaşlar merhaba bugün Merter'de bulunan Zibart'a Atik otonun aracı alırken hediye ettiği koltuk koruma kuponu ile gittim. Gittiğimde önce bana diğer ürünlerinden de bahsettiler, bende hem zamanım olmadığı için, hem pahalı oldukları için hem de aklımda öyle bir fikir olmadığı için sadece koltuk koruma yaptırmak istediğimi söyledim. Belki bana öyle geldi ama koltuk koruma için kullandıkları spreyi bir kaç fıs fıs yaptıktan sonra bıraktılar 1 dk bile sürmedi. Bana özenilmemiş gibi geldi. Yarım saat kadar beklenmesi gerektiği söylenildi, koltuklara gittim bü süre dolmadan parmağımı sürdüm ama sanki hiç bir şey yokmuş gibiydi. Neyse artık bedava bu kadar olur artık.
Ben bir süredir koltuk kılıfı için internette araştırma yapıyordum ama aklıma yatan bişey bulumadım, Bugün aklıma eski Golf'üme özel dikim kılıf yaptırdığım Nazar Oto geldi. İnternetten araştırdığımda Soğanlı'da bulunan dükkanın kapandığını öğrendim, Sakarya'ya taşınmış. Telefonla görüştük kendimi hatırlattım. Kendisininde Golf'ü vardı satmış Octavia almış :) Daha evvel Rapid'e kılıf yapmış Facebook'taki sayfasında varmış. Fotoğrafları buldum aşağıya ekledim. Bir kısmı ithal vinexle yapılmış. Sakarya'ya bir hafta sonu gelirsen takarım yada sana yollarım İstanbul'da taktırırsın dedi. Tam kumaştanda yaptırsam daha uygun fiyata gelecek. Sizce nasıl?:gaz:

Kılıfın ücreti ne kadar olacak acaba? Vereceğiniz paraya değer mi? Bir de yan hava yastıklarının patlamaması ile ilgili makaleler okumuştum. Biraz sıkıntılı bir durum bence.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrt03mrt03;553286
Dostum rapid için fiyatlar çıkıyor tam kumaşta. Ayrıca airbag ler ne durumda oluyor

airbaglerin sorun çıkartmadığını söylüyorlar hep, ancak benim test etme şansım olmadı (: inşallahta olmaz.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;553294
Kılıfın ücreti ne kadar olacak acaba? Vereceğiniz paraya değer mi? Bir de yan hava yastıklarının patlamaması ile ilgili makaleler okumuştum. Biraz sıkıntılı bir durum bence.

benimde sormuş olduğunuz sorular aklımı kurcalıyor, zaten bu başlığı da biraz da bunları tartışabilmek için açtım. Koltuk kılıfını yapan kişi de octavia almış, daha önceki golf'ünün kumaşını değiştirerek vinex deri yapmıştı ve çok güzeldi. Octavia'yada kılıf yapmış. Güvenlik sorunu yaratma ihtimali olmasına rağmen kendi aracına da kılıf yapar mıydı? bence yine yapardı neticede adamın işi bu.

Çevrimdışı by_tncy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben bolu'dayım ve yakında sakarya ya gidip gelmeyi düşünüyorum gitmeden konuşsam nasıl ulaşabilirim orhan bey yardımcı olabilirmisiniz

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam ben Ankara'da Döşemecioğlu'na taktırdım. Rapid'e özel dikiyorlar. Airbag uyumluymuş. Tabii test edemiyoruz orası ayrı. Krem rengini artık dikmiyorlar. Krem-siyah karışık dikiyorlar. Arabaya ve koltuklara tam uyumlu. Ben memnunum. İzofix delikleri yoktu onları da açtırdım çünkü çocuk koltukları var bende. 200 TL'ye taktırdım. Kargoyla da gönderiyorlar. İnternet siteleri var. Göz gezdirip iletişime geçebilirsiniz.

Çevrimdışı by_tncy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Fotoğraf yükleme şansınız varmı acaba nasıl olmuş görelim bizde sakarya daki usta 550 tl istedi

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_tncy;554051
Fotoğraf yükleme şansınız varmı acaba nasıl olmuş görelim bizde sakarya daki usta 550 tl istedi
Hocam fotoğrafı cep telefonuyla çekerim. Daha önce fotoğraf yüklemedim ama yüklemenin yolunu öğrenirim. Yarın akşam fotoğrafları gönderirim inşallah.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fotoğraflara tekrar şöyle bir baktım da, şimdiye kadar bu kadar şık bir kılıf görmedim diyebilirim...200 ve altındaysa, kimse kaçırmasın...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wimpir;554068
Hocam fotoğrafı cep telefonuyla çekerim. Daha önce fotoğraf yüklemedim ama yüklemenin yolunu öğrenirim. Yarın akşam fotoğrafları gönderirim inşallah.

hizliresim.com'dan resimleri yükleyip verdiği linklerden forum için uygun olanını kopyalayıp skodaturkey forum'daki mesajınızın içine kopyalayın.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ordic;554261
hizliresim.com'dan resimleri yükleyip verdiği linklerden forum için uygun olanını kopyalayıp skodaturkey forum'daki mesajınızın içine kopyalayın.
Teşekkür ederim hocam. Bugün fotoğraf çekemedim çünkü felaket grip olmuşum. İyi olayım biraz, halledeceğim inşallah.

Çevrimdışı ordic

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wimpir;554269
Teşekkür ederim hocam. Bugün fotoğraf çekemedim çünkü felaket grip olmuşum. İyi olayım biraz, halledeceğim inşallah.

Geçmiş olsun.