škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

çok acil yardım istiyorum.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ramazankaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadasşlar birinden 2. el 2007 skoda 1,9 elegance almayı dusunuyorum. ancak vatandas arabasında ponoramık ön cam ve cam tavan oldugunu ve termal ısıtma sistemi oldugunu soyluyor. bu modellerde bu ozellıkler varmı? varsa da nasıl anlasılır. ben turkıye dıstırıbutorune sordum ancak ozel ıstek olursa panoramık cam tavan oldugunu ve termal ısıtma dıye bı ozellıgın skoda da olmadıgını soyluyor. biliyorsanız lutfen bılgı verın.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
:hsg:

Termal sistem sonradan takılmış olabilir, TR'ye zaman zaman faklı donanımlı tek tük araç gelebiliyor, görüp iyice inceleyin derim...

Çevrimdışı ramazankaman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla incelesemde anlayacagımı sanmıyorum.ama adamın dedıgı sabah arabaya kulagını dayadıgın zaman calıstırmadan önce bi dınıltı sesi geldiğini ve arabaya çalıştırdıktan hemen sonra hareket edebileceğini söyluyor. yanı arabanın ısınması ıcın beklemeye gerek yok dıyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ramazankaman;307485
valla incelesemde anlayacagımı sanmıyorum.ama adamın dedıgı sabah arabaya kulagını dayadıgın zaman calıstırmadan önce bi dınıltı sesi geldiğini ve arabaya çalıştırdıktan hemen sonra hareket edebileceğini söyluyor. yanı arabanın ısınması ıcın beklemeye gerek yok dıyor.

O sistem motoru değil kabini ısıtıyor benim bildiğim ama başka tipi olabilir. VW transporter'larda vardı. İşi bilen bir yerde inceletin aracı iyice...

Çevrimdışı bestboys

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşım superb de o özellik yok o dedigin solaryum tavan olmasın termal sistemi ww transporterde var onuda önceden saatini ayarlaman gerekirki çalışsın

Çevrimdışı grove123

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar superb 1.6 tdi fiyatı ucuzlarmı acaba ? yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: grove123;319173
arkadaşlar superb 1.6 tdi fiyatı ucuzlarmı acaba ? yardımcı olursanız sevinirim

Euro kurunda ciddi düşüş olmazsa arabanın fiyatı da düşmez bence. O da çok zor...

Çevrimdışı grove123

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fastbreak79;319189
Euro kurunda ciddi düşüş olmazsa arabanın fiyatı da düşmez bence. O da çok zor...

teşekkurler bilgin icin