škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radyo ve TV üzerinden yapılan tablet satışları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne zamandır denk geliyor. Hem radyo olsun, hemde TV olsun görüyorum. Zaten insanın gözüne gözüne sokuyorlar.

Bakıyorum adamlar bas bas bağırıyor. Piyasada 1000 TL'lik tabletle eşdeğer diyor. Piyasada 1000 TL diyor.Bizde 199 TL diyor. Şaşırıyorum yahu. Bide çok iddalılar. Bizden başka bir yerde bu fiyata zor diyor adamlar. Hadi arayın bakalım :) Sadece ilk arayan 50 kişi içinmiş. Başka yokmuş.Sizin için yanında traş makinası   hediyemizdir. Hatta kargoyuda ben ödüyorum. Bu fiyata zor bulunur. Başka yerde yok. Piyasada 1000 TL.. Şu an sadece 199 TL..

Şaşırıyorum resmen..Bu kadar kolay insanları kandırmak. Birde cihaz dada yok yok yani :) GPS, 3G, bluetooth, HDMI, multitouch ekran :) 8 GB hafıza... vs. vs.. 8 GB hafızanın zaten 2 GB' ı sistem dosyaları...

Denizin ortasında dahi internete  girersiniz diyor. İlk 50 kişi, telefon numaramı verdiğim anda hattı düşüren ilk 50 kişi için.Başka yok!

Ulan hergün aynı reklamlar çıkıyor.Eminim çok kişide arıyordur.O kadar iddalılar ki 1000 Liralık ipad'ın yaptığını yapacak.
Devletin bununla ilgili bir yaptırımı olmaz mı yahu? Tamamen kandırmaca.
Yakıt tasarruf cihazları daha da vahim..Adamın teki bağıra bağıra itu, falan filan onaylı diyor.Tüm belgelerimiz var, beğenmezseniz paranız iade. 1 tane alana 69 2 tane alana 59 TL'den geliyor diye bağrınıyorlar.

O tabletleri bide ipad gibi olacak diye özenip alanlara yazık. Çocuğa çombalağa verir oynasın diye artık.Ekran desen azıcık yandan baktığında gözükmez. Pili zaten 1 saat anca gider. Angry Birds oynadığında 1 saat ancak işte.. Pili şarj edersin, hiç kullanmasan dahi pil bitiverir..

Hadi tamam ucuz tablet, piyasada sat, illaki müşterisi olur.Hatta normal tabletlerde çok daha büyük talep görüyor bu ucuz tabletler.Ama işte 1000 liralık tableti biz 199'a satıyoruz dersen bu olmaz. Kandırmaca olur.

Aman ha sakın böyle markasız tabletlere bulaşmayın. Elbette çocuğa alınır. Atsa da, kırsa da kaybetse de üzülmezsin. Ama en azından markası olmalı. Sadece tablete markasını basmış olan firmaları demiyorum.Beraberinde başka ürünlerde satan markalar var (piranha, sunny, vs.) bunlar tercih edilmeli.. Arkasında bir firma olmalı, servisleri olmalı.
8 GB diyenlerin zaten hafıza olayı hikaye...
İşlemcileri genelde çift çekirdek, fena değil.O anlamda iyi denilebilir. (Mali işlemcili olanlar tercih edilmeli)
Grafik işlemcileri falan geneli idare ediyor.
Ram 512 mb oluyor genelde.Sıkıntı yok, alınabilir.
İŞlemciler 1.2 GHZ 'den aşağısı alınmamalı.
Ekran 600X400' genelde. Bu biraz sıkıntı.
Pil olayı zaten çok kötü.1 saat ancak gider..
Ekran oldukça silik oluyor. Bazılarının ekranı cam oluyor. (tabi gorilla glass değil) O açıdan iyi. Ama plastik olanları kesinlikle tercih edilmemeli.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
O tabletlerden var bende 200 TL'ye alırsın alibaba veya dinodirect gibi sitelerden  ;)

Kızım klipler izliyor youtube'dan, epey oyalanıyor  :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi bende geçen gün buna benzer bir ilan görmüştüm.Koçtaş'ın sattığı Performance Power marka matkap Koçtaş'ta akülü vidalama hediyeli 59.90 dı bu elemanlar 99.90'a satıyorlardı.Muhtemlen ellerinde matkap falanda yoktu Koçtaş'tan alıp yollayacaklardı.Bu tip tabletlerdede farklı olacağını sanmıyorum.Artık Bim a101 gibi marketlerde tablet getirmeye başladı onların fiyatlarıda 150-200 arası oluyor genelde.

Abi dediğinde kesinlikle haklısın.5 kilo bal 100 lira diyenlerden farkı yok bunların gözümde.Devletin kesinlikle bir yaptırımı olmalı bu konuda.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2013, 10:27:56 Gönderen: ugurcnplt »
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1000 değil,900tl değil,500tl değil,400tl değil,evet taaaaaaam 199tl.:kiki::hanz::lol:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
EZCOOL SMART TOUCH 7" 1G 8G SİYAH TABLET+4 HEDİYE
İşlemci   : ALLWINNER A10 Yüksek Performanslı Cortex A8 İşlemci
Ekran   : 7 inch 800 x 480 (5 Noktadan Dokunmatik Kapasitif Süper İnce Panel - Multi-Touch)
Disk   : Dahili 8GB - Harici hafıza kartı ile 32GB’a kadar yükseltilebilir
Bellek   : 1GB DDR3
İşletim Sistemi   : Android 4.0
Ağ Bağlantısı   : IEEE802.11b/g/n Kablosuz İnternet
Webcam   : 0.3 Mp Dahili (Görüntülü görüşme desteği)
Gelişmiş Portlar   : 1 x Mini Usb, 1 x HDMI Port, 1 x DC-IN Girişi, 1 x Kulaklık Girişi, 1 x Mikro SD Kart Girişi
Açıklama   : HDMI 1.3 Yüksek tanımlı video çıkışı. HD 1080p. Tüm popüler video formatlarını destekler
    : Dahili Hoparlör - 3.5mm Kulaklık girişi - High Q Akustik ses - Dahili Mikrofon
    : Harici 3G Desteği
    : (Uzunluk × Genişlik × İncelik ) 193×114×10,4mm
    : Hafiflik : 320 gr
    : Kutu içeriği : Kulaklık - Şarj Adaptörü - Kullanım Kılavuzu - Usb kablo - Garanti Belgesi
    : Kılıf , OTG Kablo , USB Kablo ve Kulaklık hediyelidir.
    : Ürünle ilgili detaylı bilgi ve videoyu izlemek için linke tıklayın.
    : http://www.ezcool.com.tr/urun.asp?id=30
....................................

88 usd + kdv maliyeti var düşünün artık:)

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com
Bu android sarstı sektörü.Doğru bir noktaya değinmişsiniz.Bu pazarlama değil aldatmacadır

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 269 tl ye piranha busines tab 2 aldim nt magazasinin internet sitesinden 24 saatte getirdiler bu mesajida ondan yaziyorum memnunum

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;421618
Ben 269 tl ye piranha busines tab 2 aldim nt magazasinin internet sitesinden 24 saatte getirdiler bu mesajida ondan yaziyorum memnunum

Arkasında distribütor olan firmaları zaten tavsiye ediyoruz..Piranha'nın zaten servisi var..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat, performans, kullanislilik, bilgisayar mezunu biraderin tavsiyesi ile ASUS Nexus 7 inch aldim, gayet memnununm.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;421626
Fiyat, performans, kullanislilik, bilgisayar mezunu biraderin tavsiyesi ile ASUS Nexus 7 inch aldim, gayet memnununm.

Zaten en iyilerden o tablet.. :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;421628
Zaten en iyilerden o tablet.. :ok:

Fiyati 500tl nin altina indi, yakin bir fiyat olunca hatirlatayim dedim;)