škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb 2017 comfort ön arka ayak aydınlatma sistemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kariyer501800

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar 2017 superb comfort araçlarda biliyorsunuz ayak aydınlatma sistemi bulunmamaktadır.bunu yaptıran arkadaşlar var ise yardımcı olmalarını ve ne kadara mal oldugunu söylemelerini istiyorum.:)

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam

Çevrimdışı aselimden

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kariyer501800;628881
merhaba arkadaşlar 2017 superb comfort araçlarda biliyorsunuz ayak aydınlatma sistemi bulunmamaktadır.bunu yaptıran arkadaşlar var ise yardımcı olmalarını ve ne kadara mal oldugunu söylemelerini istiyorum.:)

Tavan lambasına  Bir kablo bağlayın,  Bu kablonun ucuna piyasadan 5 TL’ye edebileceğiniz led lambaları bağlayın, en fazla 50 tl masrafınız olur, ben önceki aracıma yapmıştım çok güzel oluyor. Kısmet olursa bu aracıma da yapacağım.   Orjinal olsun derseniz yaklaşık 500 tl maliyeti var bence hiç gerek yok emin olun benim dediğim şekilde yapılanın orjinalden hiçbir farkı yok,  sadece kablolari ayak altı bölgelerini taşımak biraz uğraştırıyor ama Zahmetinize değecektir

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
AliExpress'den 4 tane uygun ayak altı aydınlatma alıyorsunuz, işi bilen ustalara da montajlatıp kodlatıyorsunuz. 200-250 lira tutar parça işçilik dahil bence.

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı superb3

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben yaptım ayak aydınlatma çinden aldıgım renkleri degişen bir işik vardı 60 tl civarı bunun hattıını çekip aydınlarma sistemine bagladım ışıklar yandıgında otomatik olarak onlarda aktif oluyor.