škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Plakalık İptali Yapım Aşamaları....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba, bugün bahausa gidip 3m nin çift taraflı bantını alcaktım fakat kalmamış bende sağlam tavsiyeli bir bant aldım dış ortamlarda kullanılmaya uygunmuş parmağımı çekemedim gerçekten sağlam yalnız yine dalgınlık yine dalgınlık arka tarafın bantlarını enlemesine koydum paralel silikonlıyıcağıma enlemesine silikonladım neyse problem olmaz sanıyorum amatörce bir çalışma oldu inşallah bir problem çıkmaz,su döküp test edicem iyice yapıştıktan sonra, neyse fotoğraflara gelelim buyrun ;

İlk hali;

Malzemeler;kağıt bant,selülozik tiner,pamuk

Siliyoruz, (kağıt bantı bantladım ilk plakada akmasın vs diye ama gereksizmiş)

Çerçeveler silinmiş hali ve silinmemiş hali, güzel duruyor :ok:

Şimdi montaj kısmına geldik, Bu aldığım bant 12.80 TL bir fiyatı var Hollanda malı kaliteli(kalitesini görücez yağmurlarda gerçi :) ) uzunluğuda yeterli,taşıyabileceği ağırlık 120 kg.Abarttık bile gerçi 20kg taşıyabilende var ama çok sağlam olmasını istedim.

İyi kötü yorumlarınızı esirgemeyin, teşekkürler :ok:
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2011, 18:27:40 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
güzel çalışma elinize sağlık.. :)
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim forumdan kaptıklarımı uygulamak hoşuma gidiyor bantları çıkardıktan sonrada fotoğraf çekerim , ama konu başlığını yanlış yazmışım Plakalık iptali olcaktı isterseniz düzeltebilirsiniz . :)

Gearbox

• Ziyaretçi
elinize sağlık çok güzel olmuş :) bende aracı yıkayıp aynı uygulamayı yapmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbox;191825
elinize sağlık çok güzel olmuş :) bende aracı yıkayıp aynı uygulamayı yapmayı düşünüyorum.
Teşekkürler, uygulama korkuttuğu kadar dertli değil, 1 saatimi aldı çift taraflı bant güzel bişey alın mutlaka,resimdeki silikonda forumda bu uygulamayı daha önce yapmış kişiler kullanmıştı özellikle Sista'nınkini aldım 4.5TL.kuvvetli olması için birazda silikonladım,birde düzgün durduğuna emin olun yamuk durmasın ben cetvelle yaptım. :)

Çevrimdışı Crzyboy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tuning07.com
Ellerine sağlık :)
Ön plakayı yapıştırmadan önce elinle tamponun şeklini verseydin,zamanla atma yapabilir.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolasın Erhan, vermeye çalıştım ama oldumu bilemiyorum :)

efe_38

• Ziyaretçi
çok güzel olmuş elinize sağlık :) ben bizimkini benzinle söktüm çok uğraştırdı :(
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2011, 22:29:43 Gönderen: efe_38 »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş emeğine sağlık bende bi 18 e gireyimde ilk işim şu plakalar olucak yeni plakaların yazı stili çok güzel ve düzgün bizimki ezik büzük basılmış hiç sevmiyorum :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende yeni plakaları alırken yapıştırdım çift taraflı bant ve silikonla bir çok kez basınçlı su bastım ama tık demiyor maşallah ama ben köşelerdeki siyahlıkları kaldırmadım direk yapıştırdım gitti yanlız daha önce çekomastik ile bi aracımda yapıştırdım aracı alan adam aradı abi ne yaptın sen çıkmıyo bunlar diye :D 1 güne yakın uğraşmışlar çıkarmak için bilginize
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Güzel eline sağlık :)

Fakat satarken plaka değişecek kişiye sıkıntı :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sağolun arkadaşlar.
Satarmıyız bilinmez ama bi hayli bize hizmet ediceği ortada durum neleri gösterir kimbilir, çıkartıp öle veririz uğraştırabilir ama beddua yemekten iyidir :D
Can seninkide çok temiz uygulama olmuş görmüştüm daha önce, Allah nazarlardan saklasın diyelim ;) Nazar boncuğunuda koymuşun iyi etmişin tecrübe olmuş belli :D