škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

dsg vites başlığı aşınması

mkose · 30 · 9766

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FiLoLoG;560661
Daha geçen gün servisim beni uyardı skoda octavialarda kranik bir sorunmuş bu durum takip etmemi ve aşınma olduğu anda başlığı garantiden değiştireceklerini söyledi. Bilginize....

Servisiniz neresi acaba? Genel olarak Skoda satış ve servisten memnun olan pek göremedim ben. Sizin servis iyiymiş.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Enteresan bir durum benim sb de de Dsg yazısı elimde kaldı daha ilk km'lerde. Servis tekrar yapıştırdı.

Çevrimdışı art_SRY

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ozelmekanik.com
benim 6 ay önce aşınmıştı servis garantiden değişti sorun yok değişiyorlar fakat nereye kadar

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynı dökülme bende de oldu. Yazın garantiden değiştirdim. Önce vites topuzun fotosunu çektiler ve bir hafta içinde yenisi geldi ve sorunsuz garantiden değiştirdiler. Ben yüzük falan kullanmam ama bahse konu parlak kısımda sebebini anlayamadığım şekilde dökülmeler olabiliyor. Şu an direksiyonun alt kolunda çok ufak aşınmalar var ilerlerse direksiyonu da garantiden değiştirmeyi düşünüyorum

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
garantiniz bitince şöyle oluyor. vites topuzunu değiştirebiliyoruz deyip 300tl istiyorlar.
bulabilirsem çinden bulmaya çalışacağım benim ki için

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: classi;561945
buna bir çare arkadaşlar  boya ile kapatamazmıyım elle tutmada farkettirmiyor ama görüntü kirliliği  huylanıyorum vites değiştirmekten erindiğim anlar olmuyor değil arac 2013 garantisi yok

2013 model aracın vites topuzu böyle olurmu bu kadarda olmaz

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: classi;561963
Ben aracı gecen nisan ayında aldım önceki sahibi evli idi sanırsam yüzükten dolayı deformasyonu hızlanmış nette boyama videoları var sağlıklı olurmu? Orjinaline 150-200 arası olur dedi arkadasım erzurumdaki bayiye sormus.Acıkcası 200tl cok fazla ama öte yandan gözüme carpıyor son 1 aydır.
Bence orjinal yenisi degistirin boyansada orjinal gıbı olmaz

Çevrimdışı man in dark

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim dsg vites Topuz’u da biraz yıpranmıştı
Daha fazla yıpranmamalı için n11’den dsg vites Topuz’u kılıfı aldım
Siyah renk biraz tozu belli ediyor, takılması da zor oldu ama güzel durdu bence.

https://m.n11.com/volkswagen-dsg-vites-topuzu-silikon-koruyucu-kaydirmaz-kilif-P311496247?Renk=Gri&gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIifLH_av14gIVB4jVCh3sAAN7EAQYASABEgKxKfD_BwE

Çevrimdışı Metehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim de 2015 model Octavıa aracımın DSG vites topuzu yaklaşık iki yaşından itibaren aşınmaya ve soyulmaya başladı. Aracın da garantisi bitmişti. Dolayısıyla değişim yapamadım. Bu durumun iyi niyet garanntisine girip girmediğini de araştırmadım. İnternette bazı sitelerde satılan DSG vites topuzu kılıfı alıp taktım, şık durdu. En azından o hâli görünmüyor ve daha fazla yıpranmayacak. Topuz kılıfını şu adresten aldım:
https://urun.n11.com/vites-topuzu/vw-seat-skoda-dsg-silikon-vites-topuzu-kilifi-siyah-P372957848

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düz vitesli araç kullanıcılarının, şehir içi sürüşlerde sık yaptığı hatalardan biri, iki elle direksiyon kullanmamak. Sağ el sürekli vitesin üzerinde sürülüyor. Terin asidik yapısı gereği ve eldeki kir çabuk eskitiyor. Sert plastik değilse her türlü deri benzeri malzeme yıpranır.

Çevrimdışı freemaniac

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yüce oto vites topuzumu Tüketici hakem heyeti kararıyla bedelsiz değiştirdi.

Çevrimdışı lifeexciting

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: freemaniac;651951
Yüce oto vites topuzumu Tüketici hakem heyeti kararıyla bedelsiz değiştirdi.

aracınız kaç model?, garantisi devam ediyor mu?

Çevrimdışı mfeker89

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı freemaniac

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lifeexciting;652055
aracınız kaç model?, garantisi devam ediyor mu?

2015 model, garanti olsa neden hakem heyetine gideyim değil mi?

Alıntı yapılan: mfeker89;652152
Mahkemeyle iş yapacaklarsa ölme eşeğim ölme

Mahkeme değil, hakem heyeti. Paranız çoksa bir şey diyemem.