škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arka krom diffuzore 1600₺ verilirmi ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı talhacavusoglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;635761
telefona indirmek yeterli

teşekkür ettim

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba fikir olsun diye paylaşıyorum

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende servisten %30 indirim zamanından 1.200 liraya yaptırmıştım. Ama aracın havasını çok değiştiriyor. Tavsiye ederim.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;635617
Ben S dizayndan alıp kendim yaptım bununla idare ediyorum. Açıkçası ben o kadar para vermek istemedim fakat zevkler renkler tartışılmaz.

Merhaba, bende bu ürünü s dizayndan almak istiyorum ancak yapıştırma işlerinden hiç anlamıyorum, acaba nasıl anlamayan biri olarak biz bile rahatça yapanibilir miyiz ve diğer arkadaşların dediği gibi yapışkanların atma durumu varmıdır

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;637574
Merhaba, bende bu ürünü s dizayndan almak istiyorum ancak yapıştırma işlerinden hiç anlamıyorum, acaba nasıl anlamayan biri olarak biz bile rahatça yapanibilir miyiz ve diğer arkadaşların dediği gibi yapışkanların atma durumu varmıdır

çok kolay yapıştırması s dizaynın ürünlerinde hiç atma yaşamadım

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;637574

Hocam yapıştırıcı olarak siyah silikon kullanmanız gerekir. Ayrıca silikon tabancası da bu iş için lazım olacak. Bu ikisine sahip değilseniz, oto aksesuarcılarda 5-10₺ karşılığında yapıştırırlar. Silikon kolay kolay yerinden ayrılmaz, ayrılsa bile sadece bir köşesinden ayrılır ve tekrar o kısma uygulanarak sorunsuzca kullanmaya devam edilebilir.

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok fark var mı orjinalle bu yan sanayi ürünler arası ,?
Mesela orjinal taktıran ve yan sanayi taktıran resim atsa yan yana karşılaştırsak güzel olurdu..

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
[MENTION=13988]cenk_139[/MENTION] ben alalı 2ayı geçiyor hiç sıkıntı yok onlar kuvvetli yapışması için bir bez veriyorlar küçük ıslak mendil gibi onun da yapıştırma kuvveti baya güzel. İlk günkü gibi duruyor.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: doktor;635595
http://enderelektronik.com.tr/difuzor-superb.html

ender elektronikte cok guzel bir diffuzor var ama biraz pahali gibi.. sizce alinirmi ?

serviste 2 ay önce %30 indirimli 1250 tl ye taktırmıştım. Eğer maddi imkan varsa orjinalden şaşmayın derim. Görüntü bariz fark ediyor.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;637610
[MENTION=13988]cenk_139[/MENTION] ben alalı 2ayı geçiyor hiç sıkıntı yok onlar kuvvetli yapışması için bir bez veriyorlar küçük ıslak mendil gibi onun da yapıştırma kuvveti baya güzel. İlk günkü gibi duruyor.

Teşekkürler aldım bende havanın sıcak olduğu bir gün uygulayacağım, inşallah sıkıntı yaşamam

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ki. Benim görüşüm 1250-1600 TL bandında olan bu ürünü almak yerine krom yan sanayisi ile idare edip, araca farklı projeler için bu para harcanabilir.

Örneğin 1600 TL yi aşacağını pek düşünmediğim aksine çoğunda elinizde para kalabilecek projeleri sıralamak gerekirse

A)Ses sistemini kuvvetlendirmek (Çok çeşitli fiyatlar var tabi ki. Fakat 1600 TL gibi bir bedel ödenirse oldukça başarılı ve kuvvetli bir sisteme sahip olunacaktır.)
B)Kamerası olmayan araçlara geri görüş kamerası+ motora yazılım (aldığım fiyatlar kamera 650TL+Yazılım 700TL=1350TL)
C)Seramik kaplama (çok üst düzey bir işlem istenirse belki fiyat 2000 TL leri bulabilir)
D)Kaput, çamurluk, tampon ve far koruma filmi uygulaması (Paranızın çoğu cebinizde kalacaktır. E şıkkı ile birlikte bile yaptırılabilir Llumar'ın kalitesine ve cam adedine göre)
E)Tüm camlara Llumar cam filmi uygulanması
F)Otomatik açılır bagaj özelliği olmayan araçlara bu özellik ekletilebilir.

Bunun gibi seçenekleri çoğaltabileceğimiz projeler araçlarımıza uygulanabilir ve krom difüzörden daha faydalı projeler olduğu fikrindeyim. Tabi tekrar belirtiyorum herkesin fikrine saygı duymak gerekiyor. Konudaki soruya cevap olarak fikrimi belirtmek istedim.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2018, 11:21:21 Gönderen: fairfight »

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;637682
Zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ki. Benim görüşüm 1250-1600 TL bandında olan bu ürünü almak yerine krom yan sanayisi ile idare edip, araca farklı projeler için bu para harcanabilir.

Örneğin 1600 TL yi aşacağını pek düşünmediğim aksine çoğunda elinizde para kalabilecek projeleri sıralamak gerekirse

A)Ses sistemini kuvvetlendirmek (Çok çeşitli fiyatlar var tabi ki. Fakat 1600 TL gibi bir bedel ödenirse oldukça başarılı ve kuvvetli bir sisteme sahip olunacaktır.)
B)Kamerası olmayan araçlara geri görüş kamerası+ motora yazılım (aldığım fiyatlar kamera 650TL+Yazılım 700TL=1350TL)
C)Seramik kaplama (çok üst düzey bir işlem istenirse belki fiyat 2000 TL leri bulabilir)
D)Kaput. çamurluk. tampon ve far koruma filmi uygulaması (Paranızın çoğu cebinizde kalacaktır. E şıkkı ile birlikte bile yaptırılabilir Llumar'ın kalitesine ve cam adedine göre)
E)Tüm camlara Llumar cam filmi uygulanması
F)Otomatik açılır bagaj özelliği olmayan araçlara bu özellik ekletilebilir.

Bunun gibi seçenekleri çoğaltabileceğimiz projeler araçlarımıza uygulanabilir ve krom difüzörden daha faydalı projeler olduğu fikrindeyim. Tabi tekrar belirtiyorum herkesin fikrine saygı duymak gerekiyor. Konudaki soruya cevap olarak fikrimi belirtmek istedim.

F şıkkında belirttiğiniz özelliği bende bütçem el verdiğinde yaptırmak istiyorum ancak sanırım bir yer var yapan sizin bildiğiniz yer var mıdır veya maliyeti hakkında bilginiz var mıdır.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de bildiğim slamstop firması var. Ne kadar istediklerini tam olarak bilmiyorum ama 1600 ün çok üstüne çıkmayacaktır.