škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb aktive TDI aldım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MUZKENTLİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum
Cumartesi günü Ankara efe skoda dan 1.6 tdi manuel aktive aracımı ekstraları ( AFS bi-xenon far + 8" bolero ekran smartlink kullanımda + 17" stratos jant+hız sabitleme )ile 121.000₺ e aldım.( Forumda oy çokluğuyla bu araç çıkmıştı). Aracımla pazar günü tarsusa geldim.
İlk izlenimlerim:
1- 1.2 tsı leondan sonra 1.6 tdı motor hem yakıt hem performans olarak mükemmel. (466 km yol/ ort hız 92/ ort yakıt 4.7 )
2- bi-xenon farlar çok büyük rahatlık. Gözlerim hiç yorulmadı. Öndeki araca sellektör yapıp yol istemenin keyfi paha biçilemez:)
3- smartlink harika bir özellik. Araç için navigasyon paketi almaya gerek yok. Şimdilik bunları söyleyebilirim.
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2017, 15:23:26 Gönderen: MUZKENTLİ »

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MUZKENTLİ;628305
Öncelikle herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum
Cumartesi günü Ankara efe skoda dan 1.6 tdi manuel aktive aracımı ekstraları ( AFS bi-xenon far + 8" bolero ekran smartlink kullanımda + 17" stratos jant+hız sabitleme )ile 121.000₺ e aldım.( Forumda oy çokluğuyla bu araç çıkmıştı). Aracımla pazar günü tarsusa geldim.
İlk izlenimlerim:
1- 1.2 tsı leondan sonra 1.6 tdı motor hem yakıt hem performans olarak mükemmel. (466 km yol/ ort hız 92/ ort yakıt 4.7 )
2- bi-xenon farlar çok büyük rahatlık. Gözlerim hiç yorulmadı. Öndeki araca sellektör yapıp yol istemenin keyfi paha biçilemez:)
3- smartlink harika bir özellik. Araç için navigasyon paketi almaya gerek yok. Şimdilik bunları söyleyebilirim.

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasiz sürüşler dilerim. Araciniz hayirli ugurlu olsun. Guzel seçim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Evet gerçekten gerekli eklemelerle active donanım güzel bir seviyeye çıkmış. Güle güle binin.