škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Buda scooter ım :) Kırmızı kırmızı..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;576365
Bağırıyoda abi takılı kalmıyo en azından cvtler gibi [emoji23]
D7 4000rpm' de sabit gidiyo yaw!:hanz:

Cep telefonundan yazdım. Yazım hataları affola.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;576322
Benim mrk ettogim bu full otomatik aktarmayi nicin Super Sport - Touring - Chopper lara da koymuyorlar

Kullanıcıları bunu pek hoş karşılamaz, Hepsinin hizmet amacı farklı. Hız istenen bir motorda vites şart, Touring ler zaten uzun yol odaklı yapılmıs , sürekli otomatik refleks kaybına sebeb olur. Scooter pratik ve şehir ici olmasından dolayı otomatik.

Honda ve Aprilia'nın yüksek hacimli bi iki modelinde bu otomatik mevcut ama.. İhtiyar işi olduğu icin sadece ihtiyarlar tarafından tercih ediliyor :)

Çevrimdışı taner_octavia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bizdede vardı 2 seneyi geckin durdu arada hava iyi oldukca hafta sonları kullanıyoduk. bu Asya 150T ler vardı buyuk kasa birde sepeti vardı arkada kocaman bisey gbi oluyodu cüsseli. mahalle ici tehlikeli zaten. baktık pek kullanmıyorz sigortalarıda acayip zamlanınca  bosuna durmasın diye sattık. sizin sigorta nekadar cıktı

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=251]taner_octavia[/MENTION] Trafik sigortası bu yıl yeni yapıldı 125 cc bir Scooter için 143.34 tl geçen yıl 70.56 tl idi kaza vs herhangi bir durum söz konusu değil fiyat iki katı sigorta şirketi de aynıdır.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul plaka icin 4000 lira çıkan gencler duydum. Ben 685 lira Axa dan ödedim, daha uygun bulamadık. Fiyatlar aldı başını gitti..