škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Benim ilk arabacığım

avni · 10 · 3085

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1993 yılında babamında ilk aracı 1975 model skoda kamyonetti çarpık bacağın bir üst modeli olanı ve kırmızı renkti. Benim de 2011 de ilk arabam skoda ve kırmızı renk :)

babamın araba içindeki kardeşim :

][/URL]

babamın araba:

Benim arabam:

« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2012, 17:52:56 Gönderen: avni »

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizimde ilk arabamız skoda kamyonet idi, çarpık olanından. Sulu boyayla boyanmışcasına bir mavi renkti :) Benimde ilk arabam skoda oldu. Cok küçük yaşta olduğum icin pek hatırlamıyorum, ama babamın anlattığı kadarıyla 'katır' gibi arabaymış, ne vursan çekiyor, ama durmuyormuş :)
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2012, 19:24:04 Gönderen: özkan82 »

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özkan82;360666
Bizimde ilk arabamız skoda kamyonet idi, çarpık olanından. Sulu boyayla boyanmışcasına bir mavi renkti :) Benimde ilk arabam skoda oldu. Cok küçük yaşta olduğum icin pek hatırlamıyorum, ama babamın anlattığı kadarıyla 'katır' gibi arabaymış, ne vursan çekiyor, ama durmuyormuş :)

Ben hatırlıyorum da çok aks keserdi birkez ben kestim 2 kezde babam kesmişti aksı

Babam bu arabayı 1993 te aldığında 2 yıl sonra çok büyük kaza yaptı frenler patladı ve beton elektrik dreğine çarpmıştı arabanın ön nerdeyse yoktu allaha şükür babama bişey olmamıştı burnu bile kanamamış ben ozaman ilk okula gidiyordum. sonra arabayı toplattık ve çorumda bir akrabamıza satmıştık oda üstüne almamış yıllar sonra biz orta okula giderken babam çoruma arabayı almaya gitti tırla geri getirdik. Motorunu yaptırdık babam kendisi boyadı ve satmıştık. Bu resimler o zaman çekilmişti 1993 ten kalma hiç resmi yok arabamızın bir tek bunlar var...

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel ya :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çoook güzell maşallah tekerine taş değmesin inş.

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle