škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Fabia 2016 Ambition MPI Arka taraf USB Sarj Montajı (Resimli Adım Adım Rehber)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar Ekip,

Uzun zamandır aklımda olan projelerden bir diğerinide sizinle paylaşayım. Malum uzun yola gidiyoruz akşamları 3-4 kişi dışarı gezmelere gidiyoruz. Telefonların sarjı önemli bir durum ve bunun için güzel 1 ürün keşfettim. Fabia ya uyguladım.

Ürün ismi : Belkin Araç için Sarj cihazı 2.4 Amper
Ürün resmi :

Montaj kısmı Adım Adım :

1- Ürünün çakmaklık girişini çakmaklık yuvasına takın ve çıkartmayın. Bu uzunluğa göre çünkü ayarlama yapıp arkaya götürün kabloyu.

2- Çakmaklığın hemen yanından Sağ ön yolcu tarafındaki plastik bir kapak var paspasın orada. Onun içine ürünü geçirip alttan ilerleterek arka el freni kısmındaki kapağın oraya kadar ürünü ilerletin. (Biraz sabır ve emek işi ama yapılması zor değil.)

3- En son ürünü çift taraflı bant ile beraber Orta kolçağın arkasına sabitliyoruz. Kablo boyunu düzgün ayarlarsanız yetişir çok rahat.

Maliyet : Ben n11 üzerinden aldım o zaman kampanya vardı 39.90 ödedim. Montaj maliyeti yok kendim yaptım.
Sarj hızı : Priz kadar hızlı olmasada 2.4 amper ile acil aramalara,internet erişimine yetecek güç veriyor. Ben ayrıca aksiyon kamerasını ve Bluetooth cihazımıda takıp hızlı sarj ediyorum.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Elinize sağlık. Aslında biraz daha uğraşla kablo uzatılıp direkt çakmak sigortasına da bağlanabilir.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;652262
Elinize sağlık. Aslında biraz daha uğraşla kablo uzatılıp direkt çakmak sigortasına da bağlanabilir.

Malesef olmaz ön arka tek şekilde. Yani önü takıyorsun 2 tane önde. aradan kablo çıkıyor arkaya 2 tanede arkada var toplam 4 SARJ. resime bakın anlaşılır

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ömeravni;652545
Resim atabilirmisiniz

neyin resmi ? ön mü arka mı

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_slmrkl;652562
Eline sağlık. Harika olmuş.

Teşekkür ederim. Uzun yola giderken veya BLABLACAR kullanırken herkes çok seviniyor bu özelliğe :D:D:D