škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Vag Com Kodlama

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SkodaRapid2013

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İstanbuldaysaniz destek verebilirim. Elimden geldigince

İstanbul Beykoz Tarafındayım

Çevrimdışı karanfilim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İstanbul Beykoz Tarafındayım
Avcılar Dayım bende bu taraflara geliyor musun hiç ?

Çevrimdışı karanfilim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınız nedir? Hangi platform? Benim 2011 Yeti PQ35 platform. İstanbul hangi semttesiniz?
PQ25 platformu 2016 rapid 1.4tdi dsg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Avcılar Dayım bende bu taraflara geliyor musun hiç ?

Avcılar buraya baya uzak kablo değil de program için yardımcı olucaksanız burdan veya başka bir yerden iletişime geçebilir miyiz. Siz hangi sürümü ve kabloyu kullanıyorsunuz. Aracın bakımı geldi bakıma gidecek bakımdan önce birkaç özellik denemek istedim olmadı.

Çevrimdışı karanfilim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Avcılar buraya baya uzak kablo değil de program için yardımcı olucaksanız burdan veya başka bir yerden iletişime geçebilir miyiz. Siz hangi sürümü ve kabloyu kullanıyorsunuz. Aracın bakımı geldi bakıma gidecek bakımdan önce birkaç özellik denemek istedim olmadı.
Hangi özellikleri açmak istediniz? Konu başında kodlamalar mevcut hangilerini denediniz ? Bende 23.3.1 surumlu geldi lakin ben 20.4 sürümünü kullanıyorum daha stabil çalışıyor çünkü.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hangi özellikleri açmak istediniz? Konu başında kodlamalar mevcut hangilerini denediniz ? Bende 23.3.1 surumlu geldi lakin ben 20.4 sürümünü kullanıyorum daha stabil çalışıyor çünkü.

Selektörde sisler, Kadran Selamlama ve Leaving home öncelikle bunlar ama açamadım bende nedense kodlar yok sizde arayüz benim attığım gibi mi görünüyor ?